De temperatuur op 30 augustus 1923 lag tussen 9,6 °C en 16,3 °C en was gemiddeld 13,5 °C. Er was 1,4 mm neerslag. Er was 5,5 uur zonneschijn (40%). De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
14 maart » Diane Arbus, Amerikaans fotografe († 1971)
15 april » Insuline wordt voor de eerste keer algemeen beschikbaar voor lijders aan suikerziekte.
7 september » Op een internationaal politiecongres in Wenen wordt besloten tot de oprichting van Interpol.
6 oktober » In Vught wordt de Vughtse Mixed Hockey & Cricket Club MOP opgericht.
9 november » Bierkellerputsch / Hitlerputsch in München, eerste en mislukte poging van Adolf Hitler en zijn nazi's om de macht in Duitsland te grijpen (in de nacht van 8 op 9 november).
23 november » Eerste officiële en regelmatige uitzendingen van Radio Belgique.
Dag van overlijden 16 april 2004
De temperatuur op 16 april 2004 lag tussen 3,2 °C en 20,1 °C en was gemiddeld 12,9 °C. Er was 12,4 uur zonneschijn (89%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-oosten. Bron: KNMI
29 januari » Een Progress bevoorradingsraket wordt gelanceerd om de eerste lading wetenschappelijke experimenten naar het ISS te brengen.
7 mei » Vincent Kompany van RSC Anderlecht wint voor de eerste keer de Ebbenhouten Schoen als beste voetballer van Afrikaanse afkomst in de Belgische Jupiler Pro League.
22 mei » Huwelijk van kroonprins Felipe van Spanje en Letizia Ortiz Rocasolano in Madrid.
1 juli » In Nederland gaat de vrije energiemarkt van start.
30 juli » In Mönchengladbach wordt het Borussia-Park officieel in gebruik genomen. Het stadion vervangt het verouderde Bökelbergstadion.
17 december » De Nederlandse voetballer Rachid Bouaouzan maakt een zware overtreding op Niels Kokmeijer, waardoor Bouaouzan de rest van het seizoen geschorst werd, zes maanden gevangenisstraf kreeg in 2005 en een boete kreeg. Voor Kokmeijer was zijn carrière als profvoetballer afgelopen.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I225216.php : benaderd 30 september 2026), "Cornelia Petronella Coleta van Hoek (1923-2004)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.