De temperatuur op 27 april 1920 lag tussen 5,3 °C en 9,8 °C en was gemiddeld 7,5 °C. Er was 9,7 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
2 februari » Estland verklaart zijn onafhankelijkheid van Rusland.
29 mei » Priesterwijding van Giovanni Battista Montini door bisschop Giacinto Gaggia van Brescia (Italië).
31 mei » Ajax-voetballer Jan de Natris leidt tijdens de Olympische Spelen in Antwerpen de 'Opstand aan de Schelde' in. Uit protest tegen de privileges van de officials en de huisvesting worden grammofoonplaten in de Schelde gegooid. Later trekken de spelers naar de binnenstad van Antwerpen voor een drinkgelag.
20 augustus » Oprichting van het persagentschap Belga.
26 augustus » Het 19e amendement op de Amerikaanse grondwet wordt van kracht en geeft vrouwen stemrecht.
3 oktober » Het Uruguayaans voetbalelftal wint de vierde editie van de Copa América door in de slotwedstrijd met 2-1 te winnen van Chili.
Trouwdag 13 november 1940
De temperatuur op 13 november 1940 lag tussen 6,8 °C en 10,8 °C en was gemiddeld 8,6 °C. Er was 6,6 mm neerslag gedurende 3,1 uur. Er was 0,4 uur zonneschijn (4%). De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
26 maart » De vliegers Noomen en De Vries halen in hun Fokker G.I-jachtkruiser een Whitley-bommenwerper van de Britse RAF neer die het Nederlandse luchtruim schendt.
25 juni » Oprichting van het Apostolisch vicariaat Semarang in Nederlands-Indië.
28 juli » Koningin Wilhelmina opent de uitzendingen van Radio Oranje vanuit Londen.
7 oktober » Duitsland valt Roemenië binnen.
13 november » Première van Walt Disneys film Fantasia.
23 november » Het eerste (illegale) nummer van De Waarheid verschijnt in een oplage van 6.000 exemplaren.
Dag van overlijden 3 januari 2000
De temperatuur op 3 januari 2000 lag tussen 6,4 °C en 9,6 °C en was gemiddeld 8,4 °C. Er was 4,5 mm neerslag gedurende 6,4 uur. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
30 januari » Dambreuk bij Baia Mare (Roemenië): door een dijkbreuk van een bezinkingsbekken komt ongeveer 100000 m³ water met hoge cyanideconcentraties in een rivier terecht en vloeit via de rivier de Tisza naar de Donau. Ook Hongarije en Servië worden hierdoor getroffen.
17 maart » Oprichtster Nina Brink brengt het Internet-bedrijf World Online naar de beurs.
22 april » Six Flags Holland opent zijn deuren met vier nieuwe achtbanen.
7 mei » De hockeysters van Hockeyclub 's-Hertogenbosch winnen de derde landstitel op rij in de Nederlandse hoofdklasse door Amsterdam met 2-0 te verslaan in het tweede duel uit de finale van de play-offs.
13 mei » Vuurwerkramp in Enschede, 23 doden en ongeveer 950 gewonden.
4 september » De AEX-index bereikt het hoogste punt ooit: 1546,03 (gulden-)punten (in euro’s: 701,56 punten). Hierna zal de koers tot begin 2003 een dalende lijn inzetten.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I224502.php : benaderd 17 oktober 2026), "Louisa Theodora Francisca van den Heuvel (1920-2000)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.