Stamboom Eijsermans » Hubertus Aloijsius Maria Hendriks (1933-1998)

Persoonlijke gegevens Hubertus Aloijsius Maria Hendriks 


Gezin van Hubertus Aloijsius Maria Hendriks

Hij is getrouwd met (Niet openbaar).

Zij zijn getrouwd op 31 juli 1959 te Gilze en Rijen, hij was toen 26 jaar oud.Bron 2


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)


Notities over Hubertus Aloijsius Maria Hendriks

1962 Ruysdaelstraat 26

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Hubertus Aloijsius Maria Hendriks?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Hubertus Aloijsius Maria Hendriks

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Hubertus Aloijsius Maria Hendriks


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 20 februari 1933 lag tussen -5,1 °C en 2,3 °C en was gemiddeld -1,7 °C. Er was 6,8 uur zonneschijn (66%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • Van 26 mei 1933 tot 31 juli 1935 was er in Nederland het kabinet Colijn II met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • In het jaar 1933: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,2 miljoen inwoners.
    • 24 maart » Via het 'Ermächtigungsgesetz' wordt Adolf Hitler dictator van Duitsland.
    • 25 juni » Vrijgave van de Verklaring van Feiten door Jehova's getuigen in nazi-Duitsland.
    • 30 juni » Een massale demonstratie in Antwerpen tegen oorlog en fascisme.
    • 1 september » Oprichting Eindhovense hockeyclub Oranje Zwart.
    • 16 november » De Verenigde Staten knopen diplomatieke banden aan met de Sovjet-Unie
    • 6 december » Een federale rechter in de Verenigde Staten beslist dat Ulysses van James Joyce niet aanstootgevend is.
  • De temperatuur op 31 juli 1959 lag tussen 13,2 °C en 19,5 °C en was gemiddeld 16,0 °C. Er was 11,4 mm neerslag gedurende 5,6 uur. Er was 2,0 uur zonneschijn (13%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 22 december 1957 tot 19 mei 1959 was er in Nederland het kabinet Beel II met als eerste minister Dr. L.J.M. Beel (KVP).
  • Van 19 mei 1959 tot 24 juli 1964 was er in Nederland het kabinet De Quay met als eerste minister Prof. dr. J.E. de Quay (KVP).
  • In het jaar 1959: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 11,3 miljoen inwoners.
    • 1 januari » De Cubaanse president Fulgencio Batista wordt afgezet door Fidel Castro.
    • 17 maart » Oprichting van de Colombiaanse voetbalclub Once Caldas.
    • 31 juli » Oprichting van de terroristische organisatie 'Euskadi Ta Askatasuna', beter bekend als ETA of Baskische Afscheidingsbeweging
    • 10 november » In Londen wordt de Nederlandse Corine Rottschäfer gekroond tot miss World.
    • 18 november » Peter Koelewijn brengt Kom van dat dak af uit.
    • 2 december » Première van de documentaire La Muraille de Chine, geregisseerd door Carlo Lizzani, de eerste film waarbij geuren worden gebruikt.
  • De temperatuur op 15 januari 1998 lag tussen 4,0 °C en 9,5 °C en was gemiddeld 7,1 °C. Er was 2,8 mm neerslag gedurende 2,3 uur. Er was 0,7 uur zonneschijn (9%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van maandag 22 augustus 1994 tot maandag 3 augustus 1998 was er in Nederland het kabinet a href="https://nl.wikipedia.org/wiki/Kabinet-Kok_I" class="extern">Kok I met als eerste minister W. Kok (PvdA).
  • Van maandag 3 augustus 1998 tot maandag 22 juli 2002 was er in Nederland het kabinet Kok II met als eerste minister W. Kok (PvdA).
  • In het jaar 1998: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 15,7 miljoen inwoners.
    • 22 januari » Michael Klim verbetert in Sydney tot twee keer toe het wereldrecord op de 100 meter vlinderslag op de kortebaan (25 meter): 51,16 en 51,07.
    • 9 februari » Supermarktketen Albert Heijn introduceert de AH Bonuskaart.
    • 30 mei » Bij een aardbeving in Afghanistan komen circa vijfduizend mensen om.
    • 1 juni » De Europese Centrale Bank wordt opgericht met Frankfurt als vestigingsplaats.
    • 17 augustus » In het Disneyland Park te Parijs wordt de attractie Captain EO gesloten.
    • 1 december » De oliemaatschappij Exxon kondigt aan concurrent Mobil te kopen voor 73,7 miljard dollar. Hiermee ontstaat Exxon-Mobil, het grootste bedrijf ter wereld.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Hendriks

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Hendriks.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Hendriks.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Hendriks (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I222591.php : benaderd 11 februari 2026), "Hubertus Aloijsius Maria Hendriks (1933-1998)".