Stamboom Eijsermans » Adriana Johanna Hagenaars (1901-1935)

Persoonlijke gegevens Adriana Johanna Hagenaars 


Gezin van Adriana Johanna Hagenaars

Zij is getrouwd met Johannes Franciscus de Vet.

Zij zijn getrouwd op 30 april 1926 te Gilze en Rijen, zij was toen 24 jaar oud.

BruidegomJohannes Franciscus de Vet
Leeftijd33
GeboorteplaatsGilze en Rijen
Vader bruidegomJan Baptist de Vet
Moeder bruidegomJohanna Maria Stevens
BruidAdriana Johanna Hagenaars
Leeftijd24
GeboorteplaatsGilze en Rijen
Vader bruidAntonie Hagenaars
Moeder bruidAntonetta van den Hout
Datum huwelijk30-04-1926
PlaatsGilze en Rijen
BronHuwelijksregister Gilze en Rijen 1926
Toegangsnr.550
Inv.nr.1226
Aktenummer13

Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Adriana Johanna Hagenaars?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Adriana Johanna Hagenaars

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Adriana Johanna Hagenaars

Jacobus Hagenaars
± 1824-< 1912
Anna de Vries
1819-< 1912

Adriana Johanna Hagenaars
1901-1935

1926

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. Akten van overlijden in de Gemeente Gilze en Rijen 4 Bidprent NGV

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 3 oktober 1901 lag tussen 11,9 °C en 17,5 °C en was gemiddeld 14,7 °C. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
  • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
  • In het jaar 1901: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,2 miljoen inwoners.
    • 10 januari » In Texas wordt olie ontdekt.
    • 25 januari » Goedkeuring van het Gezelschap van het Goddelijk Woord door Paus Leo XIII.
    • 22 juni » Goedkeuring van de Congregatie van de Zonen van de Heilige Familie door Paus Leo XIII.
    • 14 september » Drie wetenschappers vinden aan de oevers van de rivier Berezovka in Siberië een buitengewoon volledig lichaam van een mammoet.
    • 2 december » Gillette verkrijgt het octrooi op het verwisselbare scheermesje.
    • 10 december » De eerste Nobelprijs wordt uitgereikt.
  • De temperatuur op 30 april 1926 lag tussen 11,8 °C en 19,2 °C en was gemiddeld 14,8 °C. Er was 0,2 mm neerslag. Er was -0,1 uur zonneschijn (0%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 4 augustus 1925 tot 8 maart 1926 was er in Nederland het kabinet Colijn I met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
  • In het jaar 1926: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,4 miljoen inwoners.
    • 27 januari » John Logie Baird geeft de eerste demonstratie van een nieuwe uitvinding: de televisie.
    • 9 maart » Oprichting van de Noorse voetbalclub Strindheim IL uit Trondheim.
    • 16 maart » Robert Goddard lanceert de eerste raket met vloeibare brandstof.
    • 26 augustus » Oprichting van de Italiaanse voetbalclub AC Fiorentina.
    • 31 oktober » Mislukte aanslag op Benito Mussolini
    • 25 november » Atatürk verbiedt het dragen van een fez, een traditioneel hoofddeksel, in Turkije.
  • De temperatuur op 22 januari 1935 lag tussen 5,5 °C en 8,8 °C en was gemiddeld 6,9 °C. Er was 0,8 mm neerslag gedurende 1,1 uur. Er was 0,3 uur zonneschijn (4%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 26 mei 1933 tot 31 juli 1935 was er in Nederland het kabinet Colijn II met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • Van 31 juli 1935 tot 24 juni 1937 was er in Nederland het kabinet Colijn III met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • In het jaar 1935: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,4 miljoen inwoners.
    • 8 januari » Arthur Cobb Hardy krijgt octrooi op de spectrofotometer.
    • 28 januari » IJsland is het eerste land waar abortus gelegaliseerd wordt.
    • 3 maart » Willem Kloos ontvangt een eredoctoraat aan de Universiteit van Amsterdam.
    • 1 mei » De dorpen Soetermeer en Zegwaard fuseren als gemeente Zoetermeer.
    • 23 juli » Aan de Kreekweg in Rotterdam-Zuid wordt de eerste paal geslagen voor een nieuw voetbalstadion. Door de zachte winter kan Stadion Feijenoord al een jaar later in gebruik worden genomen, met de wedstrijd Feyenoord-Beerschot (5-2).
    • 3 oktober » Het Italiaanse leger van dictator Mussolini valt het keizerrijk van Haile Selassie, Abessinië, binnen.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Hagenaars


De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I217738.php : benaderd 16 oktober 2026), "Adriana Johanna Hagenaars (1901-1935)".