Stamboom Eijsermans » Petrus M. in 't Groen (1910-1990)

Persoonlijke gegevens Petrus M. in 't Groen 

  • Hij is geboren op 15 februari 1910.
  • Hij is overleden op 29 augustus 1990, hij was toen 80 jaar oud.
  • Hij is begraven in Bavel.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 12 augustus 2010.

Gezin van Petrus M. in 't Groen

Hij is getrouwd met Dimphena Theresia Nelemans.

Zij zijn getrouwd.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Petrus M. in 't Groen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 15 februari 1910 lag tussen -0,1 °C en 2,5 °C en was gemiddeld 1,2 °C. Er was 8,3 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • In het jaar 1910: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,9 miljoen inwoners.
    • 10 juni » Oprichting van de Deense voetbalclub Fremad Amager.
    • 1 juli » Verheffing van het rooms-katholieke bisdom Ispahan (Isfahan) in Fars tot aartsbisdom Ispahan (Latijn).
    • 5 september » De natuurkundige Marie Curie slaagt erin in haar laboratorium in Parijs enkele grammen radium te verkrijgen.
    • 19 september » In Amsterdam betogen 25.000 mensen voor algemeen kiesrecht.
    • 5 oktober » Portugal wordt een republiek na een coup tegen koning Emanuel II.
    • 16 december » Henri Coandă maakt de eerste vlucht in een vliegtuig met straalmotor.
  • De temperatuur op 29 augustus 1990 lag tussen 15,1 °C en 28,8 °C en was gemiddeld 22,8 °C. Er was 8,5 uur zonneschijn (61%). Het was vrijwel onbewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 1 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van dinsdag 7 november 1989 tot maandag 22 augustus 1994 was er in Nederland het kabinet Lubbers III met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
  • In het jaar 1990: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 14,9 miljoen inwoners.
    • 11 juni » Voor zijn rol in het Iran-Contra-affaire wordt admiraal John Poindexter, de voormalige Nationaal Veiligheidsadviseur van de Verenigde Staten, veroordeeld tot zes maanden gevangenisstraf.
    • 24 juli » Meer dan een miljoen Bulgaren geven gehoor aan de stakingsoproep van de onafhankelijke vakbonden, die het parlement verwijten te traag te opereren en zich meer bezig te houden met procedurele zaken dan met concrete hervormingen.
    • 23 september » Zwitserse kiezers keren zich in een referendum tegen de sluiting van kerncentrales en een volledig verbod op de bouw van nieuwe.
    • 25 september » Golfoorlog - Het embargo tegen Irak wordt door de Verenigde Naties tot het luchtruim uitgebreid. De Russische overheid sluit VN-geweld tegen Irak niet uit.
    • 28 oktober » In België verliezen de christendemocraten twee zetels en de Partij van de Duitstalige Belgen één zetel bij verkiezingen voor het Parlement van de Duitstalige Gemeenschap. De groenen winnen drie zetels en de socialisten één. De liberalen blijven status quo.
    • 31 december » De Rus Garri Kasparov behoudt zijn wereldtitel schaken in Lyon na een 12,5–11,5 overwinning op zijn uitdager en landgenoot Anatoli Karpov.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

  • 1906 » Jan Pijnenburg, Nederlands wielrenner († 1979)
  • 1909 » Miep Gies, Nederlandse die in de Tweede Wereldoorlog onderdak verleende aan Anne Frank en haar familie († 2010)
  • 1910 » Irena Sendler, Pools verzetsstrijder († 2008)
  • 1913 » Willy Vandersteen, Belgisch striptekenaar († 1990)
  • 1914 » Aatos Lehtonen, Fins voetballer en voetbalcoach († 2005)
  • 1914 » Toon Effern, Nederlands voetballer († 2005)

Bron: Wikipedia


Over de familienaam In 't Groen


De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I215993.php : benaderd 31 december 2025), "Petrus M. in 't Groen (1910-1990)".