Stamboom Eijsermans » Johannes Grauwmans (1911-1972)

Persoonlijke gegevens Johannes Grauwmans 


Gezin van Johannes Grauwmans

Hij is getrouwd met Gerardina Petronella Eilering.

Zij zijn getrouwd op 6 april 1938 te Rotterdam, hij was toen 26 jaar oud.


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johannes Grauwmans?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Johannes Grauwmans

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Johannes Grauwmans


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 15 december 1911 lag tussen 3,0 °C en 8,9 °C en was gemiddeld 5,7 °C. Er was 1,8 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • In het jaar 1911: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,0 miljoen inwoners.
    • 13 januari » Een man hakt met een schoenmakersmes in op het schilderij De Nachtwacht.
    • 10 juli » Brand in twaalf panden op de Dam te Zaandam, zes doden.
    • 24 juli » Hiram Bingham vindt de Incastad Machu Picchu terug.
    • 1 september » Anthony Fokker maakt voor het eerst een vlucht boven Haarlem met zijn eendekker Spin III.
    • 30 oktober » In Brussel vindt onder leiding van Hendrik Lorentz de allereerste Solvay-conferentie plaats.
    • 30 december » Sun Yat-sen wordt gekozen als eerste president van de republiek China.
  • De temperatuur op 6 april 1938 lag tussen 7,7 °C en 12,9 °C en was gemiddeld 9,7 °C. Er was 0,2 uur zonneschijn (2%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 24 juni 1937 tot 25 juli 1939 was er in Nederland het kabinet Colijn IV met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • In het jaar 1938: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,6 miljoen inwoners.
    • 12 maart » Oostenrijks nazileider Arthur Seyss-Inquart wordt benoemd tot nieuwe kanselier van Oostenrijk. Diens eerste daad is het versturen van een, tevoren opgesteld, telegram waarin hij Duitsland vraagt om het Duitse leger te zenden om vrede en veiligheid te brengen....en om bloedvergieten te voorkomen.
    • 13 maart » De nieuwe Oostenrijkse kanselier Arthur Seyss-Inquart proclameert de anschluss van Oostenrijk bij nazi-Duitsland waarna het de oostprovincie (Ostmark) van het Derde Rijk wordt genoemd.
    • 10 april » In Oostenrijk wordt een referendum gehouden over de op 13 maart voltrokken Anschluss, de vereniging van Oostenrijk en Duitsland. Een overweldigende meerderheid geeft aan voorstander te zijn.
    • 11 juni » België wordt opgeschud door de aardbeving bij Zulzeke met een sterkte van 5,6 op de schaal van Richter.
    • 12 juni » Opening van het gerenoveerde Stade Chaban-Delmas in de Franse stad Bordeaux.
    • 31 december » De Amerikaan Rolla Neil Harger ontwikkelt de Drunkometer, een apparaat dat sporen van alcohol in adem kan detecteren.
  • De temperatuur op 11 april 1972 lag tussen 3,1 °C en 11,7 °C en was gemiddeld 6,5 °C. Er was 2,4 mm neerslag gedurende 2,3 uur. Er was 2,9 uur zonneschijn (21%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 5 april 1967 tot dinsdag 6 juli 1971 was er in Nederland het kabinet Biesheuvel I met als eerste minister Mr. B.W. Biesheuvel (ARP).
  • Van donderdag 20 juli 1972 tot vrijdag 11 mei 1973 was er in Nederland het kabinet Biesheuvel II met als eerste minister Mr. B.W. Biesheuvel (ARP).
  • In het jaar 1972: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 13,3 miljoen inwoners.
    • 2 januari » President Joseph-Désiré Mobutu van Zaïre begint met zijn Afrikaniseringspolitiek: alle buitenlands klinkende geografische namen en persoonsnamen moeten in inheems klinkende woorden worden gewijzigd.
    • 3 mei » Verdediger Dick Schneider maakt zijn debuut voor het Nederlands voetbalelftal in de vriendschappelijke wedstrijd in Rotterdam tegen Peru (3-0). Doelpuntenmaker Jan Klijnjan (1-0) speelt zijn elfde en laatste interland voor Oranje.
    • 22 mei » Ton Sijbrands wordt wereldkampioen dammen.
    • 31 augustus » Judoka Wim Ruska behaalt zijn eerste gouden medaille op de Olympische Spelen in München door in de finale de Rus Vitali Kuznetsov te verslaan.
    • 1 september » In Reykjavik eindigt de match van de eeuw tussen Boris Spasski en Bobby Fischer, van wie de laatste zich de nieuwe wereldkampioen schaken mag noemen.
    • 30 december » De Verenigde Staten stoppen de bombardementen op Noord-Vietnam.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Grauwmans


De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I215651.php : benaderd 24 oktober 2026), "Johannes Grauwmans (1911-1972)".