Stamboom Eijsermans » Geertruda Johanna Maria Brock (1932-1933)

Persoonlijke gegevens Geertruda Johanna Maria Brock 

  • Zij is geboren op 25 oktober 1932 in Goirle.
  • Zij is overleden op 5 januari 1933 in Tilburg.
    Bron: Burgerlijke stand - Overlijden, Archieflocatie Brabants Historisch Informatie Centrum, Algemeen Toegangnr: 405
    Inventarisnr: 246, Gemeente: Goirle, Soort akte: overlijden, Aktenummer: 2
    Overledene Geertruda Johanna Maria Brock, Overlijdensdatum: 06-01-1933
    Vader Johannes Josephus Brock, Moeder Geertruda Wilhelmina Maria de Brouwer, Partner
    Nadere informatie Exatract van overlijden der gemeente Tilburg; datum van overlijden 05-01-1933.
  • Een kind van Johannes Josephus Brock en Geertruda Wilhelmina Maria de Brouwer
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 20 oktober 2011.

Gezin van Geertruda Johanna Maria Brock

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Geertruda Johanna Maria Brock?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Geertruda Johanna Maria Brock

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Geertruda Johanna Maria Brock


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 25 oktober 1932 lag tussen 2,9 °C en 13,6 °C en was gemiddeld 8,6 °C. Er was 1,0 mm neerslag gedurende 1,5 uur. Er was 3,8 uur zonneschijn (38%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1932: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,1 miljoen inwoners.
    • 28 januari » Japan bezet Sjanghai.
    • 20 mei » Amelia Earhart begint aan de eerste non-stop solovlucht over de Atlantische Oceaan door een vrouwelijke piloot.
    • 29 mei » Oprichting van de Centrale Organisatie van Voetbal Scheidsrechters.
    • 23 september » Het koninkrijk Hedjaz en het sultanaat Nadjd worden samengevoegd tot het koninkrijk Saoedi-Arabië.
    • 3 oktober » Irak wordt onafhankelijk.
    • 25 december » Als eerste in de geschiedenis speelt de BBC een magnetische geluidsopname af in een radio-uitzending.
  • De temperatuur op 5 januari 1933 lag tussen 4,1 °C en 10,1 °C en was gemiddeld 6,3 °C. Er was 2,5 mm neerslag gedurende 1,8 uur. Er was 1,4 uur zonneschijn (18%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • Van 26 mei 1933 tot 31 juli 1935 was er in Nederland het kabinet Colijn II met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • In het jaar 1933: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,2 miljoen inwoners.
    • 23 januari » De Afsluitdijk, die de Zuiderzee afsluit van de Noordzee, is klaar en wordt beperkt opengesteld voor betalend verkeer.
    • 22 maart » President Roosevelt gelast een eind te maken aan de (mislukte) drooglegging in de Verenigde Staten.
    • 24 maart » Via het 'Ermächtigungsgesetz' wordt Adolf Hitler dictator van Duitsland.
    • 25 juni » Vrijgave van de Verklaring van Feiten door Jehova's getuigen in nazi-Duitsland.
    • 30 juni » Een massale demonstratie in Antwerpen tegen oorlog en fascisme.
    • 16 december » Abe de Vries en Sipke Castelein winnen de vijfde Elfstedentocht.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Brock

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Brock.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Brock.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Brock (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I21396.php : benaderd 26 december 2025), "Geertruda Johanna Maria Brock (1932-1933)".