De temperatuur op 6 juni 1922 lag tussen 6,9 °C en 21,4 °C en was gemiddeld 15,4 °C. Er was 14,1 uur zonneschijn (85%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
14 april » De Nederlandse Bachvereniging voert voor de eerste keer de Matthäus-Passion uit in de Grote Kerk van Naarden.
30 april » Oprichting van de Poolse voetbalclub Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski.
24 juli » Palestina wordt formeel een Brits mandaatgebied.
22 oktober » Het Braziliaans voetbalelftal wint voor de tweede keer de Copa América door in de finale met 3-0 te winnen van titelhouder Paraguay.
16 december » Gabriel Narutowicz, de eerste president van Polen, wordt vermoord.
30 december » Lenin sticht de Unie van Socialistische Sovjet-Republieken.
Trouwdag 10 december 1947
De temperatuur op 10 december 1947 lag tussen -1,8 °C en 6,1 °C en was gemiddeld 2,2 °C. Er was 0,1 mm neerslag gedurende 0,1 uur. Er was 2,7 uur zonneschijn (34%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
8 februari » Jan van der Hoorn wint de negende Elfstedentocht.
24 maart » Bij een brand in de staatsmijn Hendrik in Brunssum komen dertien mijnwerkers om het leven.
16 april » Tijdens een grote brand op 16 april en 17 april ontploffen twee schepen met ammoniumnitraat (en zwavel), de Grand Camp en de High Flyer, in de haven van Texas City. Zeshonderd personen komen om.
10 juni » Saab produceert zijn eerste auto.
24 juni » De eerste bekende rapportage van een UFO: Kenneth Arnold, vliegend over de staat Washington, ziet negen lichtgevende ronde objecten.
18 augustus » Op een marinescheepswerf in Cádiz, Spanje, ontploft een munitieloods. 147 personen komen om het leven. Talloze huizen en gebouwen worden verwoest.
Dag van overlijden 13 februari 2004
De temperatuur op 13 februari 2004 lag tussen 6,5 °C en 9,9 °C en was gemiddeld 7,9 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
11 februari » In een nachtclub in de Colombiaanse stad Cali wordt voetballer Albeiro Usuriaga vermoord door de leider van een drugskartel.
28 maart » In Eindhoven scherpt Nederland het wereldrecord op de incourante 4x50 meter vrije slag aan tot 1.28,34. Verantwoordelijk daarvoor zijn vier zwemmers van PSV: Mark Veens, Gijs Damen, Klaas-Erik Zwering en Pieter van den Hoogenband.
5 juni » De Belgische tennissers Olivier Rochus en Xavier Malisse winnen het mannendubbel op Roland-Garros.
1 juli » Oprichting van de Duitse voetbalclub FC Ingolstadt 04 na een fusie van ESV Ingolstadt en MTV Ingolstadt.
24 augustus » Twee Tsjetsjeense vrouwen laten bijna gelijktijdig bommen ontploffen in twee verschillende vliegtuigen in Zuid-Rusland, waarbij 89 mensen om het leven komen.
17 december » Turkije en de Europese Unie bereiken een akkoord over het begin van toetredingsonderhandelingen: onder de voorwaarde dat Turkije eerst een douane-unie aangaat met alle leden van de EU (en daarmee impliciet Cyprus erkent), beginnen de onderhandelingen op 3 oktober 2005.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I213362.php : benaderd 8 oktober 2026), "Joannes Jacobus Cornelis Graafmans (1922-2004)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.