Stamboom Eijsermans » Franciscus Johannes Norbertus Graafmans (1904-1963)

Persoonlijke gegevens Franciscus Johannes Norbertus Graafmans 


Gezin van Franciscus Johannes Norbertus Graafmans

Hij is getrouwd met Adriana Wilhelmina Beerthuizen.

Zij zijn getrouwd op 10 september 1930 te Montfoort, hij was toen 26 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Franciscus Johannes Norbertus Graafmans?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Franciscus Johannes Norbertus Graafmans

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Franciscus Johannes Norbertus Graafmans


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 1 januari 1904 lag tussen -6,3 °C en -2,2 °C en was gemiddeld -3,6 °C. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
  • In het jaar 1904: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,4 miljoen inwoners.
    • 23 januari » De Noorse plaats Ålesund wordt verwoest door een brand.
    • 7 februari » Een groot deel van de Amerikaanse stad Baltimore brandt af.
    • 9 februari » Frankrijk en Groot-Brittannië sluiten de Entente cordiale.
    • 12 februari » Eerste editie van de Deense sensatiekrant Ekstra Bladet.
    • 18 april » In Parijs verschijnt het socialistische dagblad L'Humanité voor het eerst.
    • 15 november » Gillette verwerft patent op het veiligheidsscheermes
  • De temperatuur op 10 september 1930 lag tussen 11,0 °C en 21,1 °C en was gemiddeld 15,6 °C. Er was 4,9 uur zonneschijn (38%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1930: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,8 miljoen inwoners.
    • 10 februari » Bij het eerste zelfstandige wereldkampioenschap ijshockey prolongeert Canada de wereldtitel door Duitsland in de finale in Berlijn met 6-1 te verslaan.
    • 24 maart » In Rijnsburg wordt de Nederlandse amateurvoetbalclub Rijnsburgse Boys opgericht.
    • 30 mei » In Łódź wordt het Stadion Widzewa in gebruik genomen, de thuisbasis van de Poolse voetbalclub Widzew Łódź.
    • 18 juni » Oprichting van het Nationaal Instituut voor de Radio-omroep (NIR), de Belgische officiële radio.
    • 8 september » Richard Drew vindt het Scotch-kleefband uit.
    • 28 september » Oprichting van de Portugese voetbalclub CD Trofense.
  • De temperatuur op 22 december 1963 lag tussen -5,2 °C en 0,1 °C en was gemiddeld -1,0 °C. Er was 0,2 mm neerslag gedurende 0,7 uur. Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 19 mei 1959 tot 24 juli 1964 was er in Nederland het kabinet De Quay met als eerste minister Prof. dr. J.E. de Quay (KVP).
  • Van 24 juli 1963 tot 14 april 1965 was er in Nederland het kabinet Marijnen met als eerste minister Mr. V.G.M. Marijnen (KVP).
  • In het jaar 1963: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 11,9 miljoen inwoners.
    • 17 februari » In Graft treden Ard Schenk en Kees Verkerk voor het eerst tegen elkaar in het strijdperk.
    • 3 juni » Paus Johannes XXIII sterft in Vaticaanstad
    • 21 juni » Kardinaal Giovanni Battista Montini wordt gekozen tot Paus Paulus VI.
    • 20 juli » De associatie-overeenkomst tussen de EEG en achttien Afrikaanse landen wordt getekend te Yaoundé.
    • 28 augustus » Martin Luther King geeft zijn beroemde I Have a Dream speech tijdens een burgerrechtendemonstratie in Washington D.C.
    • 17 november » Ontstaan van het eiland Surtsey voor de zuidkust van IJsland, door een onderzeese vulkaanuitbarsting, die tot 5 juni 1967 zal duren.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Graafmans


De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I213237.php : benaderd 1 oktober 2026), "Franciscus Johannes Norbertus Graafmans (1904-1963)".