De temperatuur op 24 augustus 1920 lag tussen 7,0 °C en 18,3 °C en was gemiddeld 12,9 °C. Er was 0,2 mm neerslag. Er was 4,7 uur zonneschijn (33%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. Bron: KNMI
Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
2 februari » Estland verklaart zijn onafhankelijkheid van Rusland.
13 mei » De nationale voetbalteams van Italië en Nederland spelen voor het eerst in de geschiedenis tegen elkaar. Het vriendschappelijke duel in Genua eindigt in een 1-1 gelijkspel door treffers van Dé Kessler (0-1) en Enrico Sardi (1-1).
17 mei » Het eerste verkeersvliegtuig landt op Schiphol
15 augustus » Oprichting van de Italiaanse voetbalclub Empoli FC.
20 augustus » In Mülheim an der Ruhr wordt de Duitse hockey- en tennisclub Uhlenhorst Mülheim opgericht.
8 november » Bruintje Beer maakt zijn debuut in de Daily Express.
Trouwdag 2 juni 1948
De temperatuur op 2 juni 1948 lag tussen 5,3 °C en 16,8 °C en was gemiddeld 11,3 °C. Er was 5,2 mm neerslag gedurende 4,7 uur. Er was 3,5 uur zonneschijn (21%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
Van 3 juli 1946 tot 7 augustus 1948 was er in Nederland het kabinet Beel I met als eerste minister Dr. L.J.M. Beel (KVP).
Van 7 augustus 1948 tot 15 maart 1951 was er in Nederland het kabinet Drees - Van Schaik met als eerste ministers Dr. W. Drees (PvdA) en Mr. J.R.H. van Schaik (KVP).
28 mei » Het tweede vliegdekschip met de naam Karel Doorman wordt in dienst gesteld.
7 juni » Eduard Benes treedt af als president van Tsjecho-Slowakije. Hij doet dit liever dan een grondwet tekenen die zijn land communistisch maakt.
12 juni » Benoeming van de Nederlander Leo Kierkels tot internuntius in India.
23 augustus » Oprichting van de Wereldraad van Kerken in Amsterdam. De Nederlander Willem Visser 't Hooft wordt gekozen tot eerste secretaris-generaal.
6 september » Koningin Juliana wordt ingehuldigd in de Nieuwe Kerk Amsterdam.
23 november » In Venezuela zet Marcos Pérez Jiménez samen met Delgado Chalbaut de democratisch gekozen regering van Rómulo Gallegos af.
Dag van overlijden 24 augustus 1997
De temperatuur op 24 augustus 1997 lag tussen 19,2 °C en 28,6 °C en was gemiddeld 23,8 °C. Er was 31,0 mm neerslag gedurende 0,8 uur. Er was 8,3 uur zonneschijn (59%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
Van maandag 22 augustus 1994 tot maandag 3 augustus 1998 was er in Nederland het kabinet a href="https://nl.wikipedia.org/wiki/Kabinet-Kok_I" class="extern">Kok I met als eerste minister W. Kok (PvdA).
16 januari » Bij de ontploffing van een autobom op een markt voor gebruikte auto's in Boufarik, op 25 kilometer ten zuiden van Algiers, vallen zeker veertien doden.
23 januari » De Albanese politie arresteert de eigenaren en 118 medewerkers van twee geldpiramidebedrijven en neemt bezittingen en veel geld in beslag.
30 maart » Een dag nadat meer dan vijftigduizend betogers in Straatsburg demonstreerden tegen het Front National wordt Jean-Marie Le Pen herkozen als leider van deze ultrarechtse partij in Frankrijk.
11 mei » Deep Blue, IBM's schaaksupercomputer, verslaat Garri Kasparov. Dit is de eerste keer dat dit lukt.
29 augustus » Ontslag van de Nederlander Herman Münninghoff als bisschop van Jayapura in Indonesië.
22 december » Bij het bloedbad van Acteal in Mexico komen 45 kerkgangers om het leven.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I213160.php : benaderd 12 februari 2026), "Cornelis Antonius Graafmans (1920-1997)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.