Stamboom Eijsermans » Adriaan Cornelis van Gorp (1870-1944)

Persoonlijke gegevens Adriaan Cornelis van Gorp 

  • Hij is geboren op 22 juni 1870 in Alphen en Riel.
    Geboorteakte Adriaan Cornelis van Gorp Alphen en Riel

    GemeenteAlphen en Riel
    Brontypeboek
    RegisternaamGeboorteregister 1870
    CodeALRL_G_1870
    Periode register1870
    Aktenummer18

    KindAdriaan Cornelis van Gorp
    GeboorteplaatsAlphen en Riel
    Geboortedatum22-06-1870
    Geslachtm

    VaderFrancus Willem van Gorp

    MoederMaria Elisabeth van Loon
  • Beroep: 1944 landbouwer.
  • Hij is overleden op 7 mei 1944 in Alphen en Riel, hij was toen 73 jaar oud.
    Overlijdensakte Adriaan Cornelis van Gorp Alphen en Riel

    GemeenteAlphen en Riel
    Brontypeboek
    RegisternaamOverlijdensregister 1944
    CodeALRL_O_1944
    Periode register1944
    Aktenummer14

    OverledeneAdriaan Cornelis van Gorp
    GeboorteplaatsAlphen en Riel
    Plaats overlijdenAlphen en Riel
    Datum overlijden07-05-1944
    Geslachtm
    Leeftijd73 jaar

    RelatieMaria Elisabeth Kools

    VaderFrancus Willem van Gorp

    MoederMaria Elisabeth van Loon
  • Een kind van Francus Willem van Gorp en Maria Elisabeth van Loon
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 3 augustus 2013.

Gezin van Adriaan Cornelis van Gorp

Hij is getrouwd met Maria Elisabeth Kools.

Zij zijn getrouwd.


Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Adriaan Cornelis van Gorp?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Adriaan Cornelis van Gorp

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Adriaan Cornelis van Gorp


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 22 juni 1870 lag rond de 25,0 °C. De winddruk was 1 kgf/m2 en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 54%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 4 juni 1868 tot 4 januari 1871 was er in Nederland het kabinet Van Bosse - Fock met als eerste ministers Mr. P.P. van Bosse (liberaal) en Mr. C. Fock (liberaal).
  • In het jaar 1870: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 3,6 miljoen inwoners.
    • 19 juli » Begin van de Frans-Pruisische Oorlog
    • 2 augustus » Feestelijke opening van 's werelds eerste metro, onder de Theems, nabij de Tower Bridge in Londen.
    • 16 augustus » De veldslag bij Mars-la-Tour vormde een onderdeel van de Frans-Duitse Oorlog (1870-1871). Twee Pruisische korpsen drongen het volledige Franse Rijnleger terug naar de forten van Metz.
    • 20 september » De Inname van Rome beëindigt de Kerkelijke Staat.
    • 27 september » Verheffing van het Apostolisch vicariaat Luxemburg tot Bisdom Luxemburg.
    • 12 december » Joseph H. Rainey uit South Carolina wordt het eerste zwarte lid van het Amerikaans Congres.
  • De temperatuur op 7 mei 1944 lag tussen 1,4 °C en 10,1 °C en was gemiddeld 5,7 °C. Er was 0,1 mm neerslag. Er was 2,8 uur zonneschijn (18%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • In het jaar 1944: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 9,1 miljoen inwoners.
    • 27 januari » Na twee jaar wordt het beleg van Leningrad opgeheven.
    • 10 juni » In het Franse dorp Oradour-sur-Glane worden bijna alle inwoners (642) afgeslacht door het eerste regiment 'Der Führer' van de 2. SS-Panzer-Division Das Reich.
    • 30 juni » Voorlopig verschijnt het laatste nummer van het Dagblad van het Oosten.
    • 23 augustus » Oblast Pskov wordt gesticht als afsplitsing van oblast Leningrad.
    • 13 september » Terwijl Amerikaanse bommenwerpers het concentratiekamp Auschwitz in Polen bombarderen, vertrekt de laatste trein uit Kamp Westerbork.
    • 9 oktober » WO2: bij kerk-razzia's in Noord-Limburg worden duizenden jongens en mannen opgepakt.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van Gorp

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Van Gorp.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Van Gorp.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Van Gorp (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I211269.php : benaderd 31 december 2025), "Adriaan Cornelis van Gorp (1870-1944)".