2 april » Dimitri Spijagin (Russisch minister van Binnenlandse Zaken wordt in Mariinskipaleis vermoordt door een terrorist)
19 april » De pogrom van Chisinau.
1 juni » De grote staking van Twentse textielarbeiders verloopt. Op het hoogtepunt van de acties waren 45.000 textielarbeiders werkloos, hetzij door staking, hetzij door uitsluiting.
18 augustus » Oprichting van de Oostenrijkse omnisportvereniging Grazer AK.
25 augustus » Oprichting van de Uruguayaanse voetbalclub Montevideo Wanderers FC.
15 november » In Brussel pleegt de Italiaanse anarchist Gennaro Rubino een mislukte aanslag op koning Leopold II.
Trouwdag 18 november 1936
De temperatuur op 18 november 1936 lag tussen 5,0 °C en 11,0 °C en was gemiddeld 7,2 °C. Er was 1,5 mm neerslag gedurende 0,7 uur. Er was 0,3 uur zonneschijn (3%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
16 juni » In Nijmegen wordt de Waalbrug, destijds langste boogspanningbrug van Europa, geopend door koningin Wilhelmina.
31 oktober » Eerste poging een raket te lanceren op het Jet Propulsion Laboratory.
23 november » Het eerste nummer van het tijdschrift Life wordt uitgebracht.
25 november » Duitsland en Japan sluiten het Anti-Kominternpact, dat voornamelijk gericht is tegen de Komintern (Communistische Internationale) en in het bijzonder tegen de Sovjet-Unie.
12 december » De Moerdijkbrug over het Hollandsch Diep wordt geopend.
Dag van overlijden 2 augustus 1986
De temperatuur op 2 augustus 1986 lag tussen 10,2 °C en 23,0 °C en was gemiddeld 17,8 °C. Er was 6,3 uur zonneschijn (41%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I209942.php : benaderd 16 oktober 2026), "Franciscus Cornelis Gooijers (1902-1986)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.