Stamboom Eijsermans » Joanna Adriana van Gestel (1900-1918)

Persoonlijke gegevens Joanna Adriana van Gestel 


Gezin van Joanna Adriana van Gestel

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Joanna Adriana van Gestel?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Joanna Adriana van Gestel

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Joanna Adriana van Gestel

Joanna Adriana van Gestel
1900-1918


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 21 april 1900 lag rond de 22,8 °C. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 46%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
  • In het jaar 1900: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 12 maart » De Nederlandsche Cocaïnefabriek wordt opgericht (beginjaren '70 overgenomen door AkzoNobel).
    • 30 maart » Oprichting van de Uruguayaanse voetbalbond ("Asociación Uruguaya de Fútbol")
    • 11 april » In de VS loopt de eerste bruikbare duikboot van stapel, de USS Holland (SS-1).
    • 15 april » In Parijs opent de Exposition Universelle, de grootste wereldtentoonstelling ooit in Europa, haar deuren. Vooral nieuwigheden zoals elektriciteit en film trekken veel belangstelling. De eerste Parijse metro is nog een blijvende herinnering aan deze grote tentoonstelling.
    • 1 augustus » SCH 282 Dina Elisabeth zinkt, 9 doden.
    • 11 augustus » Oprichting van de Braziliaanse voetbalclub AA Ponte Preta.
  • De temperatuur op 10 november 1918 lag tussen 1,4 °C en 9,7 °C en was gemiddeld 5,7 °C. Er was 1,6 uur zonneschijn (18%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1918: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,6 miljoen inwoners.
    • 9 april » Letland verklaart zich onafhankelijk.
    • 1 juni » Oprichting van de Nederlandse amateurvoetbalvereniging Excelsior Maassluis.
    • 17 juli » De Russische tsaar Nicolaas II en zijn gezin worden, na anderhalf jaar verbanning, op last van de nieuwe plaatselijke Sovjetleiders gefusilleerd in Jekaterinenburg.
    • 9 augustus » Duke Kahanamoku scherpt in New York zijn eigen wereldrecord op de 100 meter vrije slag aan tot 1.01,4. Het oude record (1.01,6) stond sinds 20 juli 1912 op naam van de Amerikaanse zwemmer.
    • 28 oktober » Tsjecho-Slowakije wordt onafhankelijk van Oostenrijk-Hongarije.
    • 7 november » De laatste aan shellshock lijdende soldaat wordt geëxecuteerd wegens desertie.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van Gestel


De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I206216.php : benaderd 16 oktober 2026), "Joanna Adriana van Gestel (1900-1918)".