Stamboom Eijsermans » Johanna Adriana Brekelmans (1893-1977)

Persoonlijke gegevens Johanna Adriana Brekelmans 

  • Zij is geboren op 14 juni 1893 in Loon op Zand.
    Bev.reg. 414 (1920-1939)

    Woonadres: Hoofdstraat B201, daarna Schoolstraat 6, later Schoolstraat4a.
    Vanaf 18-12-1937: Koningsweg 31A te Den Bosch.
    Vanaf 17-9-1938: Koniginnelaan 7 te Den Bosch
    Vanaf 24-10-1941: Wilhelminasingel 38 te Nijmegen
    Vanaf 15-4-1942: Frederikstraat 38 te Nijmegen
    Vanaf 30-4-1944: Frederikstraat 22 te Nijmegen
    Vanaf 19-9-1944: Wilhelminasingel 22 te Nijmegen
    Vanaf 1-9-1953: Parkstraat 4 te Kaatsheuvel
    Vanaf 12-6-1956: Groesbeekseweg 99 te Nijmegen
    Vanaf 29-5-1961: Pauwweijdt 9 te Heiloo
    Vanaf 2-3-1967: P. de Hooghweg 36 te Groesbeek
    Vanaf 10-7-1969: Prumelaan 67 te Arnhem.

    Hoofd: Johanna_Adriana Brekelmans
    Inwonend: Cornelis_Adrianus Brekelmans broeder.

    Cornelis vertrekt op 26-4-1926 naar Hilvarenbeek.
    Tijdstip: 05:00
  • Registratie van geboorte.Bron 1
  • Beroep: dienstbode, huishoudster.
  • Woonachtig: Kaatsheuvel.
  • Zij is overleden op 4 juni 1977 in Arnhem, zij was toen 83 jaar oud.
  • Een kind van Adrianus Brekelmans en Maria Cornelia van Beek
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 18 mei 2007.

Gezin van Johanna Adriana Brekelmans

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johanna Adriana Brekelmans?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Johanna Adriana Brekelmans

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Johanna Adriana Brekelmans

Johanna Adriana Brekelmans
1893-1977


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. Rijksarchief Den Bosch; Bron: BS Loon op Zand; Nr.akte: 114

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 14 juni 1893 lag rond de 22,7 °C. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 48%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 21 augustus 1891 tot 9 mei 1894 was er in Nederland het kabinet Van Tienhoven met als eerste minister Mr. G. van Tienhoven (unie-liberaal).
  • In het jaar 1893: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 1 februari » Première van de opera Manon Lescaut van Giacomo Puccini in Turijn.
    • 21 februari » In Argentinië wordt de Argentijnse voetbalbond ("Asociación del Fútbol Argentino") opgericht.
    • 4 maart » Grover Cleveland (zelfde als hierboven) wordt beëdigd als 24e president van de Verenigde Staten
    • 25 juli » Opening van het Kanaal van Korinthe.
    • 16 november » Oprichting van de Tsjechische voetbalclub Sparta Praag.
    • 16 december » Wereldpremière van Antonín Dvořáks symfonie Uit de Nieuwe Wereld
  • De temperatuur op 4 juni 1977 lag tussen 8,8 °C en 18,0 °C en was gemiddeld 13,3 °C. Er was 0,3 mm neerslag gedurende 0,3 uur. Er was 0,6 uur zonneschijn (4%). Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van vrijdag 11 mei 1973 tot maandag 19 december 1977 was er in Nederland het kabinet Den Uyl met als eerste minister Drs. J.M. den Uyl (PvdA).
  • Van maandag 19 december 1977 tot vrijdag 11 september 1981 was er in Nederland het kabinet Van Agt I met als eerste minister Mr. A.A.M. van Agt (CDA/KVP).
  • In het jaar 1977: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 13,8 miljoen inwoners.
    • 16 januari » Buitenlandse troepen proberen de macht te grijpen in Benin, maar de door Frankrijk gesteunde poging tot staatsgreep geleid door Bob Denard mislukt waardoor president Mathieu Kérékou in het zadel blijft zitten.
    • 23 maart » Moord op de Congolese kardinaal Emile Biayenda, aartsbisschop van Brazzaville.
    • 27 mei » In het Disneyland Park te Anaheim wordt de attractie Space Mountain geopend.
    • 24 juli » De Franse wielrenner Bernard Thévenet wint de Ronde van Frankrijk.
    • 31 augustus » Het Nederlands voetbalelftal verslaat IJsland met 4-1 in de kwalificatiereeks voor het WK voetbal 1978. Ruud Geels scoort tweemaal in Nijmegen. Doelman Jan van Beveren speelt zijn 32e en laatste interland voor Oranje.
    • 4 december » Jean-Bédel Bokassa, president van de Centraal-Afrikaanse Republiek, kroont zichzelf tot keizer.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Brekelmans


De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I20536.php : benaderd 10 februari 2026), "Johanna Adriana Brekelmans (1893-1977)".