Stamboom Eijsermans » Maria Cornelia Gelens (1908-1978)

Persoonlijke gegevens Maria Cornelia Gelens 


Gezin van Maria Cornelia Gelens

Zij is getrouwd met Adrianus Marinus Graumans.

Zij zijn getrouwd op 28 oktober 1931 te Ginneken en Bavel, zij was toen 23 jaar oud.


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)
  3. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Maria Cornelia Gelens?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Maria Cornelia Gelens

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. (Niet openbaar)

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 13 juli 1908 lag tussen 12,4 °C en 20,8 °C en was gemiddeld 16,1 °C. Er was 3,7 mm neerslag. Er was 5,1 uur zonneschijn (31%). De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • In het jaar 1908: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,7 miljoen inwoners.
    • 1 februari » Koning Karel I van Portugal en de kroonprins Lodewijk Filips, hertog van Braganza worden in Lissabon vermoord door republikeinen.
    • 14 maart » Maurice Merleau-Ponty, Frans filosoof († 1961)
    • 27 mei » Royal Sporting club Anderlecht wordt gesticht door Charles Roos
    • 18 juni » In Nature wordt door A. A. Campbell Swinton een volledig elektronisch televisiesysteem beschreven.
    • 19 juli » Oprichting van Rotterdamse voetbalclub Feijenoord.
    • 28 december » In Messina (Italië) vallen als gevolg van een aardbeving en een tsunami meer dan 100.000 doden.
  • De temperatuur op 28 oktober 1931 lag tussen -8,5 °C en 7,4 °C en was gemiddeld 1,3 °C. Er was 1,6 mm neerslag gedurende 0,5 uur. Er was 6,6 uur zonneschijn (67%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1931: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,9 miljoen inwoners.
    • 14 maart » Norberto Conde, Argentijns voetballer († 2014)
    • 31 maart » Een forse aardbeving verwoest bijna de helft van Managua in Nicaragua, tweeduizend mensen komen om.
    • 12 mei » Het bevroren lichaam van Alfred Wegener wordt op Groenland teruggevonden.
    • 17 september » RCA brengt zijn eerste grammofoonplaat uit.
    • 2 november » DuPont produceert als eerste synthetisch rubber.
    • 14 december » In Utrecht wordt de Nationaal-Socialistische Beweging opgericht door Anton Mussert en Cees van Geelkerken.
  • De temperatuur op 4 mei 1978 lag tussen 2,9 °C en 19,2 °C en was gemiddeld 12,5 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Er was 9,2 uur zonneschijn (61%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 1 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van maandag 19 december 1977 tot vrijdag 11 september 1981 was er in Nederland het kabinet Van Agt I met als eerste minister Mr. A.A.M. van Agt (CDA/KVP).
  • In het jaar 1978: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 13,9 miljoen inwoners.
    • 17 februari » De Deense advocaat-miljonair-politicus Mogens Glistrup wordt veroordeeld tot een boete wegens belastingontduiking.
    • 15 maart » Somalië sluit vrede met Ethiopië na een acht maanden lange oorlog.
    • 1 mei » In Maastricht wordt profvoetbalclub MVV opgericht, als afsplitsing van MVV'02.
    • 21 mei » Opening van het Estadio José María Minella in Mar del Plata, Argentinië.
    • 7 juni » Het Nederlands voetbalelftal blijft in het tweede duel bij het WK voetbal 1978 in Argentinië steken op een 0-0 gelijkspel tegen Peru.
    • 26 juni » Zo'n veertigduizend ambtenaren demonstreren in Den Haag tegen bezuinigingen op de ambtenarensalarissen.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Gelens

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Gelens.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Gelens.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Gelens (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I205299.php : benaderd 28 september 2026), "Maria Cornelia Gelens (1908-1978)".