Stamboom Eijsermans » Johannes Cornelis Geerts (1904-1975)

Persoonlijke gegevens Johannes Cornelis Geerts 


Gezin van Johannes Cornelis Geerts

Hij is getrouwd met Maria Catharina Verheijen.

Zij zijn getrouwd op 9 april 1932, hij was toen 27 jaar oud.

Huwelijksregister 1932

Bron: burgerlijke standregister
Soort registratie: huwelijksakte
Datum: 09-04-1932
Plaats: Alphen en Riel

Vader van de bruidegom
Antonius Geerts
Moeder van de bruidegom
Maria Heeren
Bruidegom
Johannes Cornelis Geerts 27 oud geboren te Rijsbergen
Bruid
Maria Catharina Verheijen 24 oud geboren te Alphen en Riel
Vader van de bruid
Andreas Cornelius Carolus Verheijen
Moeder van de bruid
Maria Cornelia Lanslots

Meer
Bronvermelding
Huwelijksregister 1932, aktenummer 2
Gemeente: Alphen en Riel
Periode: 1932

Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. N.N. Geerts  1935-1935
  3. (Niet openbaar)
  4. (Niet openbaar)
  5. (Niet openbaar)
  6. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johannes Cornelis Geerts?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Johannes Cornelis Geerts

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Johannes Cornelis Geerts


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 20 december 1904 lag tussen -2,4 °C en 5,8 °C en was gemiddeld 1,4 °C. Er was 4,8 uur zonneschijn (62%). De gemiddelde windsnelheid was 1 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
  • In het jaar 1904: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,4 miljoen inwoners.
    • 9 februari » Frankrijk en Groot-Brittannië sluiten de Entente cordiale.
    • 26 april » De Bell Telephone Company vestigt zich in Antwerpen.
    • 21 mei » Oprichting in Parijs van de Wereldvoetbalbond FIFA, de Fédération Internationale de Football Association. Oprichters zijn de Nederlander Carl Hirschman en de Fransman Robert Guérin. De Engelsen zien op dat moment nog niets in zo'n bond.
    • 15 juni » Het stoomschip de General Slocum vat vlam in de haven van New York. Meer dan 1000 personen, voornamelijk vrouwen en kinderen uit de wijk Little Germany, laten het leven.
    • 16 juni » Op deze dag speelt het boek Ulysses van James Joyce zich af.
    • 8 oktober » Een zware storm raast langs de Nederlandse kust. Verscheidene vissersvaartuigen zinken. Alleen uit Urk al komen 14 vissers om het leven.
  • De temperatuur op 9 april 1932 lag tussen 1,6 °C en 10,1 °C en was gemiddeld 6,4 °C. Er was 3,9 mm neerslag gedurende 3,8 uur. Er was 2,9 uur zonneschijn (22%). De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1932: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,1 miljoen inwoners.
    • 5 februari » Benoeming van Guillaume Lemmens tot bisschop-coadjutor met recht van opvolging van Roermond in Nederland.
    • 19 maart » Bisschopswijding van Guillaume Lemmens, bisschop-coadjutor van Roermond in Nederland, door aartsbisschop Joannes Jansen van Utrecht.
    • 20 mei » Amelia Earhart begint aan de eerste non-stop solovlucht over de Atlantische Oceaan door een vrouwelijke piloot.
    • 29 mei » Oprichting van de Centrale Organisatie van Voetbal Scheidsrechters.
    • 3 oktober » Irak wordt onafhankelijk.
    • 16 oktober » Opening van het Stade Armand Cesari in de Franse stad Bastia.
  • De temperatuur op 19 februari 1975 lag tussen -1,2 °C en 7,4 °C en was gemiddeld 4,1 °C. Er was 1,0 mm neerslag gedurende 1,3 uur. Er was 4,6 uur zonneschijn (45%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van vrijdag 11 mei 1973 tot maandag 19 december 1977 was er in Nederland het kabinet Den Uyl met als eerste minister Drs. J.M. den Uyl (PvdA).
  • In het jaar 1975: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 13,6 miljoen inwoners.
    • 18 januari » Vanaf vandaag staat de psycholoog Henk Jurriaans 25 dagen lang elke dag een uur als levend kunstwerk in het Amsterdamse Stedelijk Museum.
    • 28 februari » Een Londense metrotrein van de Northern Line schiet bij het eindpunt door het stootblok op station Moorgate, waarbij 43 personen omkomen.
    • 22 maart » Teach-In wint in Stockholm, Zweden, het 20e Eurovisiesongfestival met het liedje "Ding-a-dong".
    • 25 juni » Mozambique wordt onafhankelijk van Portugal.
    • 22 november » Koning Juan Carlos wordt staatshoofd van Spanje.
    • 23 november » Begrafenis Francisco Franco (dictator Spanje).


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Geerts

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Geerts.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Geerts.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Geerts (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I204781.php : benaderd 25 oktober 2026), "Johannes Cornelis Geerts (1904-1975)".