Stamboom Eijsermans » Christiaan Hendrikus Geerts (1913-1992)

Persoonlijke gegevens Christiaan Hendrikus Geerts 


Gezin van Christiaan Hendrikus Geerts

Hij is getrouwd met Rie Kokx.

Zij zijn getrouwd.


Kind(eren):

  1. Maria de Gruiter  1600-????

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Christiaan Hendrikus Geerts?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Christiaan Hendrikus Geerts

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Christiaan Hendrikus Geerts

Bernardus Geerts
± 1828-< 1916
Maria van Boxel
± 1834-< 1916
Christianus Martens
± 1840-< 1946
Dingena Oonincx
????-< 1946

Christiaan Hendrikus Geerts
1913-1992


Rie Kokx
± 1915-


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 29 maart 1913 lag tussen 8,7 °C en 15,4 °C en was gemiddeld 11,8 °C. Er was 3,6 mm neerslag. Er was 1,7 uur zonneschijn (13%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1913: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,1 miljoen inwoners.
    • 25 februari » Oprichting van voetbalclub AGOVV.
    • 4 maart » Woodrow Wilson wordt beëdigd als 28e president van de Verenigde Staten
    • 10 april » Oprichting van de Bulgaarse voetbalclub Slavia Sofia.
    • 23 september » Roland Garros vliegt als eerste over de Middellandse Zee van Europa naar Noord-Afrika.
    • 25 oktober » Oprichting van het bisdom Rijsel in Frankrijk, afgesplitst van het aartsbisdom Kamerijk.
    • 21 december » In de New York World verschijnt de eerste kruiswoordpuzzel. Hij is bedacht door Arthur Wynne.
  • De temperatuur op 16 september 1992 lag tussen 8,1 °C en 18,0 °C en was gemiddeld 14,4 °C. Er was 1,8 uur zonneschijn (14%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van dinsdag 7 november 1989 tot maandag 22 augustus 1994 was er in Nederland het kabinet Lubbers III met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
  • In het jaar 1992: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 15,1 miljoen inwoners.
    • 7 mei » In de Togolese hoofdstad Lomé ligt het openbare leven stil door een algemene staking, waarmee wordt geprotesteerd tegen de moordaanslag op de oppositionele presidentskandidaat Gilchrist Olympio.
    • 12 mei » De Belgische alpiniste Ingrid Baeyens bedwingt als eerste vrouw de Annapurna.
    • 5 oktober » De voormalige rebellenbeweging UNITA trekt haar militaire eenheden terug uit het Angolese regeringsleger en eist een herziening van de uitslag van de parlements- en presidentsverkiezingen.
    • 14 oktober » De Wereldtentoonstelling van Sevilla maakt een winst van 7,6 miljard peseta's, ruim honderd miljoen gulden.
    • 5 november » UNITA-leider Jonas Savimbi wil vrede in Angola en is volgens een verklaring van de Zuid-Afrikaanse minister van buitenlandse zaken, Pik Botha, bereid toe te treden tot een regering van nationale eenheid.
    • 4 december » Amerikaanse soldaten worden naar Somalië gestuurd.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Geerts

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Geerts.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Geerts.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Geerts (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I204374.php : benaderd 5 oktober 2026), "Christiaan Hendrikus Geerts (1913-1992)".