Stamboom Eijsermans » Anna Maria Geerts (± 1755-1792)

Persoonlijke gegevens Anna Maria Geerts 

  • Ze werd gedoopt rond 1755.
  • Zij is begraven op 30 januari 1792 in Baarle-Nassau.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 11 juli 2009.

Gezin van Anna Maria Geerts

Zij is getrouwd met Wouter de Jongh.

Ze zijn in de kerk getrouwd op 17 november 1771 te Alphen.


Kind(eren):

  1. Joannes de Jongh  1772-????
  2. Cornelius de Jongh  1773-????
  3. Adriana de Jongh  1776-????
  4. Elisabeth de Jongh  1778-????
  5. Henrica de Jongh  1782-1866 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Anna Maria Geerts?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Anna Maria Geerts

Anna Maria Geerts
± 1755-1792

1771

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 30 januari 1792 lag rond de 6,0 °C. De wind kwam overheersend uit het west ten zuiden. Typering van het weer: betrokken mist. Bron: KNMI
  • Erfstadhouder Prins Willem V (Willem Batavus) (Huis van Oranje-Nassau) was van 1751 tot 1795 vorst van Nederland (ook wel Republiek der Zeven Verenigde Nederlanden genoemd)
  • In het jaar 1792: Bron: Wikipedia
    • 25 april » De Marseillaise, het Franse volkslied wordt gecomponeerd.
    • 10 augustus » Bestorming van de Tuilerieën, de woning van koning Lodewijk XVI in Parijs wordt bestormd door een woedende menigte. Het zou resulteren in de bloedigste dag van de Franse Revolutie en was de opmaat voor de Septembermoorden.
    • 6 november » Tijdens de Eerste Coalitieoorlog vindt de Slag bij Jemappes plaats.

Over de familienaam Geerts

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Geerts.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Geerts.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Geerts (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I204231.php : benaderd 26 december 2025), "Anna Maria Geerts (± 1755-1792)".