Stamboom Eijsermans » Franciscus van Geel (± 1891-> 1952)

Persoonlijke gegevens Franciscus van Geel 


Gezin van Franciscus van Geel

Hij is getrouwd met Johanna Verdaasdonk.

Zij zijn getrouwd op 27 oktober 1916 te Gilze en Rijen.

BruidegomFranciscus van Geel
Leeftijd30
GeboorteplaatsRoosendaal en Nispen
Vader bruidegomJohannes van Geel
Moeder bruidegomChristina Lodewijks
BruidJohanna Verdaasdonk
Leeftijd24
GeboorteplaatsPrincenhage
Vader bruidJohannes Verdaasdonk
Moeder bruidMargaretha van den Berg
Datum huwelijk27-10-1916
PlaatsGilze en Rijen
BronHuwelijksregister Gilze en Rijen 1916
Toegangsnr.550
Inv.nr.1225
Aktenummer21

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Franciscus van Geel?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Franciscus van Geel

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Franciscus van Geel

Franciscus van Geel
± 1891-> 1952

1916

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 27 oktober 1916 lag tussen 2,1 °C en 10,4 °C en was gemiddeld 7,3 °C. Er was 0,2 mm neerslag. Er was 0,1 uur zonneschijn (1%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1916: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,4 miljoen inwoners.
    • 18 april » Oprichting van de Mexicaanse voetbalclub CF Atlante.
    • 14 juli » Oprichting van de Chileense voetbalclub CD Ferroviarios de Chile.
    • 29 november » Hussein wordt uitgeroepen tot koning van de Arabieren
    • 30 november » In Boedapest worden keizer Karel I van Oostenrijk en zijn gemalin Zita van Bourbon-Parma met de Stefanskroon tot koning en koningin van Hongarije gekroond.
    • 1 december » De Franse priester en kluizenaar Charles de Foucauld (58) wordt bij een overval van leden van de Touareg in zijn hut in Tamanrasset in Algerije doodgeschoten.
    • 29 december » Grigori Raspoetin wordt vermoord.

Over de familienaam Van Geel

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Van Geel.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Van Geel.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Van Geel (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I203936.php : benaderd 13 februari 2026), "Franciscus van Geel (± 1891-> 1952)".