Stamboom Eijsermans » Augustinus Cornelis Frijters (1906-1989)

Persoonlijke gegevens Augustinus Cornelis Frijters 


Gezin van Augustinus Cornelis Frijters

Hij is getrouwd met Maria Henrica Celina Gijsen.

Zij zijn getrouwd op 4 mei 1930 te Baarle-Nassau, hij was toen 23 jaar oud.

Huwelijksregister Baarle-Nassau 1930
Bron: burgerlijke standSoort registratie: BS huwelijksakte(Akte)datum: 24-05-1930Plaats: Baarle-Nassau
Vader van de bruidegom
Wilhelmus Frijters
Moeder van de bruidegom
Maria Cornelia Barbara Olieslagers
Bruidegom
Augustinus Cornelis Frijters
leeftijd 23, geboren te Baarle-Nassau
Bruid
Maria Henrica Celina Gijsen
leeftijd 22, geboren te Ravels (België)
Vader van de bruid
Jan Baptist Gijsen
Moeder van de bruid
Maria Emelia Pellis
Bronvermelding
Huwelijksregister Baarle-Nassau 1930, archiefnummer 550, inventarisnummer 126, aktenummer 19
Gemeente: Baarle-Nassau
Periode: 1930

Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Augustinus Cornelis Frijters?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Augustinus Cornelis Frijters

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Augustinus Cornelis Frijters

Hendrik Frijters
± 1827-1903
Aloijsia van Hoeck
± 1851-????

Augustinus Cornelis Frijters
1906-1989

1930

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 14 december 1906 lag tussen 0,4 °C en 4,5 °C en was gemiddeld 2,8 °C. Er was 5,2 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
  • In het jaar 1906: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,5 miljoen inwoners.
    • 1 januari » Het Nederlands Verbond van Vakverenigingen (NVV) wordt opgericht. Henri Polak wordt voorzitter.
    • 7 april » Uitbarsting van de Vesuvius.
    • 18 april » De Gereformeerde Bond wordt binnen de Nederlandse Hervormde Kerk opgericht.
    • 18 juni » Oprichting van de Paraguayaanse voetbalbond onder de naam Liga Paraguaya de Fútbol.
    • 20 juni » De eerste elektrische tramlijn van Utrecht wordt geopend.
    • 13 augustus » Oprichting van de Belgische voetbalclub Berchem Sport.
  • De temperatuur op 4 mei 1930 lag tussen 3,0 °C en 13,8 °C en was gemiddeld 8,9 °C. Er was 0,2 mm neerslag gedurende 0,1 uur. Er was 1,6 uur zonneschijn (11%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1930: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,8 miljoen inwoners.
    • 13 januari » De Mickey Mousestrip wordt voor het eerst uitgebracht.
    • 5 april » In een gebaar van burgerlijke ongehoorzaamheid breekt Mahatma Gandhi de Britse wet door naar de zee te lopen en zout te maken.
    • 18 juni » Oprichting van het Nationaal Instituut voor de Radio-omroep (NIR), de Belgische officiële radio.
    • 13 augustus » Oprichting van het Bisdom Berlijn in Duitsland.
    • 16 december » Oprichting hockeyclub MEP uit Boxtel.
    • 22 december » De Federaasje fan Fryske Studinteferienings wordt opgericht.
  • De temperatuur op 4 december 1989 lag tussen -5,0 °C en 4,3 °C en was gemiddeld 0,6 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Er was 0,9 uur zonneschijn (11%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 1 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van dinsdag 4 november 1986 tot dinsdag 7 november 1989 was er in Nederland het kabinet Lubbers II met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
  • Van dinsdag 7 november 1989 tot maandag 22 augustus 1994 was er in Nederland het kabinet Lubbers III met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
  • In het jaar 1989: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 14,8 miljoen inwoners.
    • 29 januari » Phobos 2 bereikt Mars en plaatst zich in een baan om de planeet.
    • 5 februari » Emiel Mellaard verbetert in Den Haag het Nederlands indoorrecord verspringen met een afstand van 8,23 meter.
    • 19 februari » Opening van de evenementenhal Stockholm Globe Arena, de latere Ericsson Globe, in Globen City in het stadsdeel Johanneshov in Stockholm.
    • 14 maart » Colby O'Donis, Amerikaans singer-songwriter
    • 23 maart » Stanley Pons en Martin Fleischmann maken bekend koude kernfusie te hebben gerealiseerd.
    • 17 december » In de 78ste Davis Cup verslaat Duitsland Zweden met 3 tegen 2.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Frijters

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Frijters.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Frijters.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Frijters (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I203418.php : benaderd 26 december 2025), "Augustinus Cornelis Frijters (1906-1989)".