Stamboom Eijsermans » Clasina Adriana Wilhelmina Fijneman (1912-)

Persoonlijke gegevens Clasina Adriana Wilhelmina Fijneman 


Gezin van Clasina Adriana Wilhelmina Fijneman

Zij is getrouwd met Wilhelmus David Hendrikx.

Zij zijn getrouwd.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Clasina Adriana Wilhelmina Fijneman?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Clasina Adriana Wilhelmina Fijneman

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Clasina Adriana Wilhelmina Fijneman

Lucia Ermes
1852-1913
Josephus Fijneman
± 1880-????

Clasina Adriana Wilhelmina Fijneman
1912-????



Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 31 oktober 1912 lag tussen 5,3 °C en 10,8 °C en was gemiddeld 8,7 °C. Er was 1,8 mm neerslag. Er was 0,2 uur zonneschijn (2%). De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • In het jaar 1912: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,0 miljoen inwoners.
    • 30 maart » Frankrijk vormt een protectoraat over Marokko.
    • 16 april » Oprichting van de Kroatische voetbalclub RNK Split.
    • 5 mei » Oprichting van de Oostenrijkse voetbalclub SV Ried.
    • 12 juni » Oprichting van de Hondurese voetbal- en honkbalclub Club Deportivo Olimpia in de hoofdstad Tegucigalpa.
    • 15 augustus » Open brief van Jules Destrée aan Belgisch koning Albert I met de legendarische woorden: "Er zijn geen Belgen, Sire."
    • 17 oktober » Het Ottomaanse Rijk verklaart de oorlog aan Bulgarije en Servië.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

  • 1905 » Frederik Gerard van Dijk, Nederlands politicus († 1994)
  • 1910 » Benito de Jesús (Hector Valdivieso Saez), Spaans heilige († 1934)
  • 1912 » Jean Améry, Oostenrijks schrijver († 1978)
  • 1912 » Ollie Johnston, Amerikaans Disney-tekenaar († 2008)
  • 1917 » William Hardy McNeill, Canadees-Amerikaans historicus († 2016)
  • 1918 » Griffin Bell, Amerikaans jurist en politicus († 2009)

Over de familienaam Fijneman

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Fijneman.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Fijneman.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Fijneman (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I202498.php : benaderd 28 december 2025), "Clasina Adriana Wilhelmina Fijneman (1912-)".