Stamboom Eijsermans » Wilhelmina Cornelia Anna Maria van Erven (1936-2012)

Persoonlijke gegevens Wilhelmina Cornelia Anna Maria van Erven 


Gezin van Wilhelmina Cornelia Anna Maria van Erven

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Wilhelmina Cornelia Anna Maria van Erven?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Wilhelmina Cornelia Anna Maria van Erven

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Wilhelmina Cornelia Anna Maria van Erven


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 9 januari 1936 lag tussen 7,2 °C en 12,6 °C en was gemiddeld 9,2 °C. Er was 8,6 mm neerslag gedurende 3,9 uur. Er was 0,4 uur zonneschijn (5%). De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 31 juli 1935 tot 24 juni 1937 was er in Nederland het kabinet Colijn III met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • In het jaar 1936: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,5 miljoen inwoners.
    • 14 maart » Bob Charles, Nieuw-Zeelands golfer
    • 18 juli » Staatsgreep van Generalísimo Franco tegen de Tweede Spaanse Republiek. Begin van de Spaanse Burgeroorlog, die zou leiden tot veertig jaar dictatuur.
    • 16 augustus » Sluitingsceremonie van de Olympische Spelen in Berlijn.
    • 25 oktober » Duitsland en Italië sluiten een bondgenootschap, de zogenaamde As Rome-Berlijn.
    • 25 november » Duitsland en Japan sluiten het Anti-Kominternpact, dat voornamelijk gericht is tegen de Komintern (Communistische Internationale) en in het bijzonder tegen de Sovjet-Unie.
    • 30 november » Het Crystal Palace in Londen brandt volledig af.
  • De temperatuur op 22 april 2012 lag tussen 6,0 °C en 13,3 °C en was gemiddeld 8,8 °C. Er was 0,8 mm neerslag gedurende 0,8 uur. Er was 4,9 uur zonneschijn (34%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van donderdag 14 oktober 2010 tot maandag 5 november 2012 was er in Nederland het kabinet Rutte I met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
  • Van maandag 5 november 2012 tot donderdag 26 oktober 2017 was er in Nederland het kabinet Rutte II met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
  • In het jaar 2012: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,7 miljoen inwoners.
    • 18 januari » Het Engelstalige gedeelte van Wikipedia gaat 24 uur offline uit protest tegen het SOPA-wetsvoorstel in de Verenigde Staten.
    • 1 mei » De Belgische televisiezenders Ketnet en Canvas gaan uit elkaar.
    • 20 mei » Bij een aardbeving in het noorden van Italië met een kracht van 5,9 op de schaal van Richter komen 6 mensen om het leven.
    • 26 mei » Jetro Willems debuteert voor het Nederlands voetbalelftal in de oefeninterland tegen Bulgarije (1-2). De net 18-jarige linksback van PSV is daarmee de jongste debutant in Oranje sinds Gerald Vanenburg (18 jaar en 40 dagen) in april 1982.
    • 19 augustus » De Zuid-Afrikaanse president Jacob Zuma kondigt een week van nationale rouw af in zijn land na de dood van 44 mijnwerkers en politiemensen bij zware botsingen aan een platinamijn.
    • 5 december » Een vliegtuig met een medisch team stort neer in Zuid-Afrika. Door de crash komen elf mensen om het leven. De medici zouden volgens media onderweg zijn geweest naar de 94-jarige Nelson Mandela voor een routine-onderzoek.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van Erven


De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I201476.php : benaderd 10 februari 2026), "Wilhelmina Cornelia Anna Maria van Erven (1936-2012)".