Stamboom Eijsermans » Adriana Theodora Maria van Erven (1898-1982)

Persoonlijke gegevens Adriana Theodora Maria van Erven 


Gezin van Adriana Theodora Maria van Erven

(1) Zij is getrouwd met Antonius Johannes Hermans.

Zij zijn getrouwd


(2) Zij is getrouwd met Cornelis Brands.

Zij zijn getrouwd op 29 maart 1921 te Tilburg, zij was toen 22 jaar oud.

Huwelijksakte Cornelis Brands 29-03-1921 Tilburg
Gemeente Tilburg
Brontype boek
Archiefnummer 16
Archiefnaam Ambtenaar van de burgerlijke stand te Tilburg 1811-1957
Bronnaam huwelijksregisters
Registernaam Huwelijksregister 1921
Code TB_H_1921
Periode register 1921
Aktenummer 84
Plaats Tilburg
Datum 29-03-1921

Bruidegom Cornelis Brands
Geboorteplaats Tilburg
Leeftijd 26 jaar

Bruid Adriana Theodora Maria van Erven
Geboorteplaats Goirle
Leeftijd 22 jaar

Vader bruidegom Wilhelmus Brands

Moeder bruidegom Maria Cornelia van de Ven

Vader bruid Hendrikus Johannes van Erven

Moeder bruid Petronella Maria van Gils

Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Adriana Theodora Maria van Erven?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Adriana Theodora Maria van Erven

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Adriana Theodora Maria van Erven


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 2 april 1898 lag rond de 3,6 °C. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 90%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
  • In het jaar 1898: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 13 januari » De beroemde open brief J'accuse van Émile Zola tegen de president van de Franse republiek verschijnt in het dagblad L'Aurore.
    • 15 februari » Het slagschip Maine wordt tot zinken gebracht in de haven van Havana. Begin van de Spaans-Amerikaanse Oorlog
    • 1 mei » Oprichting van de Zwitserse voetbalclub FC Thun.
    • 14 juni » Thomas Edison dient een stapeltje octrooiaanvragen in voor de droogkast, de fonograaf en de mixer.
    • 22 juni » Spaans-Amerikaanse Oorlog: Amerikaanse mariniers landen op Cuba.
    • 26 december » Ontdekking van radium, door Marie Curie.
  • De temperatuur op 29 maart 1921 lag tussen 3,6 °C en 8,7 °C en was gemiddeld 6,1 °C. Er was 10,1 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1921: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,9 miljoen inwoners.
    • 28 januari » Albert Einstein zet heel de wereld op zijn kop. In een redevoering in Berlijn beweert hij dat het universum gemeten kan worden.
    • 4 maart » Warren G. Harding wordt beëdigd als 29e president van de Verenigde Staten
    • 18 maart » De tweede Vrede van Riga tussen Polen en de Sovjet-Unie. Ondanks de recente Poolse successen annexeert de Sovjet-Unie Oekraïne en Wit-Rusland. De regering van Oekraïne emigreert naar Frankrijk.
    • 27 april » Bij de gemeenteraadsverkiezingen in de gemeente Amsterdam worden namens de Rapaille Partij de zwerver Had-je-me-maar en de ex-anarchist Bertus Zuurbier verkozen.
    • 27 juli » Eerste isolatie van insuline door Frederick Banting en Charles Best.
    • 20 oktober » Frankrijk en Turkse revolutionairen sluiten het Verdrag van Ankara.
  • De temperatuur op 10 januari 1982 lag tussen -13,6 °C en -3,8 °C en was gemiddeld -9,1 °C. Er was 7,1 uur zonneschijn (88%). Het was vrijwel onbewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van vrijdag 11 september 1981 tot zaterdag 29 mei 1982 was er in Nederland het kabinet Van Agt II met als eerste minister Mr. A.A.M. van Agt (CDA).
  • Van zaterdag 29 mei 1982 tot donderdag 4 november 1982 was er in Nederland het kabinet Van Agt III met als eerste minister Mr. A.A.M. van Agt (CDA).
  • Van donderdag 4 november 1982 tot maandag 14 juli 1986 was er in Nederland het kabinet Lubbers I met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
  • In het jaar 1982: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 14,3 miljoen inwoners.
    • 28 maart » Bisschopswijding van Luc Alfons De Hovre, Belgisch hulpbisschop van Mechelen-Brussel.
    • 3 april » Falklandoorlog: de VN eist dat Argentinië zich van de Falklandeilanden terugtrekt. Argentinië wijst dit af en het Verenigd Koninkrijk kiest ervoor om oorlog te verklaren.
    • 5 juni » Armand Parmentier wint de derde editie van de marathon van Antwerpen in een tijd van 2:19.13.
    • 12 september » De Amerikaanse tennisser Jimmy Connors wint de US Open door de Tsjech Ivan Lendl te verslaan.
    • 10 oktober » Heiligverklaring van Maximiliaan Kolbe (1894-1941), Pools priester en martelaar in Auschwitz, door Paus Johannes Paulus II.
    • 30 november » Een aan Margaret Thatcher geadresseerde bombrief ontploft in 10 Downing Street.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van Erven


De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I201184.php : benaderd 1 oktober 2026), "Adriana Theodora Maria van Erven (1898-1982)".