Stamboom Eijsermans » Hendrik Jacobus Ente van Gils (1897-1988)

Persoonlijke gegevens Hendrik Jacobus Ente van Gils 


Gezin van Hendrik Jacobus Ente van Gils

Hij is getrouwd met Antonetta Petronella Cornelia Boemaars.

Zij zijn getrouwd op 4 februari 1957 te Amsterdam, hij was toen 59 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Hendrik Jacobus Ente van Gils?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 9 juli 1897 lag rond de 17,0 °C. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 71%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 mei 1894 tot 27 juli 1897 was er in Nederland het kabinet Roëll met als eerste minister Jonkheer mr. J. Roëll (oud-liberaal).
  • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
  • In het jaar 1897: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 14 januari » De 6962 meter hoge Aconcagua in Argentinië wordt door Matthias Zurbriggen voor de eerste maal beklommen.
    • 19 februari » De aartsbisschoppen van Canterbury en York weerleggen in hun brief Saepius Officio de argumenten van Paus Leo XIII in zijn brief Apostolicae Curae tegen de geldigheid van de wijdingen in de Kerk van Engeland.
    • 12 juni » Karl Elsener vraagt octrooi aan op het Zwitsers zakmes (Original Offiziersmesser).
    • 20 augustus » De Britse legerarts Ronald Ross ontdekt dat tropische steekmuggen de overbrenger zijn van malaria.
    • 31 oktober » Oprichting van de Eerste Groninger Tramway-Maatschappij.
    • 28 december » Het toneelstuk Cyrano de Bergerac van Edmond Rostand gaat in première.
  • De temperatuur op 1 december 1988 lag tussen -0,9 °C en 4,6 °C en was gemiddeld 0,3 °C. Er was 2,7 mm neerslag gedurende 7,9 uur. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van dinsdag 4 november 1986 tot dinsdag 7 november 1989 was er in Nederland het kabinet Lubbers II met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
  • In het jaar 1988: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 14,7 miljoen inwoners.
    • 20 juli » Wegens gebrek aan bewijs wordt Osman Morote, die wordt beschouwd als de tweede man van de maoïstische guerrillagroep Lichtend Pad, in de Peruviaanse hoofdstad Lima vrijgesproken van moord op twee ambtenaren.
    • 24 juli » De Spaanse wielrenner Pedro Delgado wint de 75 editie van de Ronde van Frankrijk.
    • 20 augustus » Het Iraanse hoofd van staat, ayatollah Khomeini accepteert resolutie 598 van de VN Veiligheidsraad. Hiermee komt een einde aan de Irak-Iranoorlog.
    • 26 september » Atleet Ben Johnson wordt gediskwalificeerd wegens dopinggebruik nadat hij de 100-meterfinale had gewonnen tijdens de Olympische Spelen in Seoel.
    • 16 november » Regerend Europees kampioen Nederland verliest met 1-0 van Italië. Gianluca Vialli maakt het enige doelpunt in de oefeninterland in Rome.
    • 24 november » De foto’s van de verstandelijke gehandicapte Jolanda Venema, naakt met een Zweedse band om haar middel, schokken heel Nederland. De zaak-Venema brengt een debat op gang over de kwaliteit van de gehandicaptenzorg.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Ente van Gils


De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I200557.php : benaderd 7 oktober 2026), "Hendrik Jacobus Ente van Gils (1897-1988)".