De temperatuur op 3 april 1962 lag tussen 5,4 °C en 10,6 °C en was gemiddeld 7,9 °C. Er was 4,1 mm neerslag gedurende 5,4 uur. Er was -0,1 uur zonneschijn (0%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
19 januari » Zeezenders DCR en Radio Mercur fuseren.
5 maart » Oprichting van Nieuwspoort met als doel een ontmoetingsplaats voor informatie-uitwisseling en nieuwsverwerking te zijn.
10 april » Voor het eerst zijn de Flintstones op de Nederlandse tv te zien.
22 mei » De telefooncentrale van Warffum wordt als laatste aangesloten op het Nederlandse geautomatiseerde net, waarmee Nederland na Zwitserland het tweede volledig automatisch bellende land werd.
25 juli » Benoeming van Jozef Maria Heusschen tot hulpbisschop van Luik in België.
26 november » Mies Bouwman presenteert 23 uur lang voor de televisie de inzamelingsactie Open het Dorp.
Dag van overlijden 7 juli 2008
De temperatuur op 7 juli 2008 lag tussen 13,8 °C en 19,4 °C en was gemiddeld 15,8 °C. Er was 9,6 mm neerslag gedurende 3,5 uur. Er was 3,6 uur zonneschijn (22%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
Van donderdag 22 februari 2007 tot donderdag 14 oktober 2010 was er in Nederland het kabinet Balkenende IV met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I199962.php : benaderd 15 oktober 2026), "Cornelia Johanna Francisca Maria "Jolanda" van Engelen (1962-2008)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.