Stamboom Eijsermans » Anna Cornelia van Endschot (± 1830-1927)

Persoonlijke gegevens Anna Cornelia van Endschot 

  • Zij is geboren rond 1830 in Princenhage.
  • Zij is overleden op 6 januari 1927 in Etten-Leur.
    Overlijdensakte Anna Cornelia van Endschot Etten-Leur

    GemeenteEtten-Leur
    Brontypemicrofiche
    ArchiefRegionaal Archief West-Brabant
    RegisternaamOverlijdensregister 1927
    Periode register1927
    Aktenummer1

    OverledeneAnna Cornelia van Endschot
    Plaats overlijdenEtten-Leur
    Datum overlijden06-01-1927

    RelatieChristiaan Frijters

    VaderJohannes van Endschot

    MoederAntonetta Zangers
  • Een kind van Joannes van Endschot en Antonet Zangers
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 1 mei 2015.

Gezin van Anna Cornelia van Endschot

Zij is getrouwd met Christianus Frijters.

Zij zijn getrouwd.


Kind(eren):

  1. Joachim Frijters  ± 1885-????

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Anna Cornelia van Endschot?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Anna Cornelia van Endschot

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Anna Cornelia van Endschot

Petronella Lenaers
± 1780-????
Antonet Zangers
± 1806-????

Anna Cornelia van Endschot
± 1830-1927


Joachim Frijters
± 1885-????

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 6 januari 1927 lag tussen 4,5 °C en 7,7 °C en was gemiddeld 5,7 °C. Er was 3,3 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
  • In het jaar 1927: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,5 miljoen inwoners.
    • 18 mei » In het dorp Bath in Michigan blaast een man zijn boerderij, de plaatselijke lagere school en zijn auto op. 45 mensen, voornamelijk schoolkinderen, komen om het leven.
    • 20 mei » Saoedi-Arabië wordt onafhankelijk van het Verenigd Koninkrijk.
    • 29 juli » Ingebruikname eerste ijzeren long, in New York.
    • 6 oktober » De eerste sprekende film The Jazz Singer in première.
    • 31 oktober » Openstelling van de oude spoorweghefbrug De Hef over de Koningshaven in Rotterdam.
    • 6 november » In Lima behaalt het Peruviaans voetbalelftal de grootste overwinning uit de geschiedenis van de nationale ploeg door Bolivia met 9-0 te verslaan.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van Endschot


De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I199771.php : benaderd 28 december 2025), "Anna Cornelia van Endschot (± 1830-1927)".