Stamboom Eijsermans » Antonie Elissen (± 1785-1836)

Persoonlijke gegevens Antonie Elissen 

  • Hij werd gedoopt rond 1785 in Berkel-Enschot.
  • Hij is overleden op 27 februari 1836 in Tilburg.
    Overlijdensakte Antonij Elissen Tilburg

    GemeenteTilburg
    Brontypeboek
    Archiefnummer16
    RegisternaamOverlijdensregister 1836
    CodeTLB_O_1836
    Periode register1836
    Aktenummer62

    OverledeneAntonij Elissen
    GeboorteplaatsBerkel-Enschot
    Plaats overlijdenTilburg
    Datum overlijden27-02-1836
    Geslachtm
    Leeftijd51 jaar

    RelatieMaria Catharina Hendrickx

    VaderJan Elissen

    MoederAnna Maria de Jong
  • Een kind van Jan Elissen en Anna Maria de Jong
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 29 april 2015.

Gezin van Antonie Elissen

Hij is getrouwd met Maria Catharina Hendrikx.

Zij zijn getrouwd


Kind(eren):

  1. Anna Maria Elissen  1820-????
  2. Jan Francis Elissen  1823-1883 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Antonie Elissen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Antonie Elissen

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Antonie Elissen

Jan Elissen
± 1760-????
Anna Maria de Jong
± 1760-????

Antonie Elissen
± 1785-1836



Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 27 februari 1836 lag rond de 5,0 °C. De wind kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. Typering van het weer: half bewolkt regen. Bron: KNMI
  • De Republiek der Verenigde Nederlanden werd in 1794-1795 door de Fransen veroverd onder leiding van bevelhebber Charles Pichegru (geholpen door de Nederlander Herman Willem Daendels); de verovering werd vergemakkelijkt door het dichtvriezen van de Waterlinie; Willem V moest op 18 januari 1795 uitwijken naar Engeland (en van daaruit in 1801 naar Duitsland); de patriotten namen de macht over van de aristocratische regenten en proclameerden de Bataafsche Republiek; op 16 mei 1795 werd het Haags Verdrag gesloten, waarmee ons land een vazalstaat werd van Frankrijk; in 3.1796 kwam er een Nationale Vergadering; in 1798 pleegde Daendels een staatsgreep, die de unitarissen aan de macht bracht; er kwam een nieuwe grondwet, die een Vertegenwoordigend Lichaam (met een Eerste en Tweede Kamer) instelde en als regering een Directoire; in 1799 sloeg Daendels bij Castricum een Brits-Russische invasie af; in 1801 kwam er een nieuwe grondwet; bij de Vrede van Amiens (1802) kreeg ons land van Engeland zijn koloniën terug (behalve Ceylon); na de grondwetswijziging van 1805 kwam er een raadpensionaris als eenhoofdig gezag, namelijk Rutger Jan Schimmelpenninck (van 31 oktober 1761 tot 25 maart 1825).
  • In het jaar 1836: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 2,9 miljoen inwoners.
    • 23 februari » Slag om de Alamo: Het Mexicaanse leger behaalt een pyrrusoverwinning op de Texanen onder bevel van de kolonisten Davy Crockett en Jim Bowie.
    • 5 maart » Samuel Colt maakt de eerste revolver voor massaproductie (.34-kaliber).
    • 21 april » De Republiek Texas boekt een overwinning op Mexico in de Slag bij San Jacinto. Antonio López de Santa Anna wordt gevangengenomen.
    • 1 juni » Charles Darwin komt aan in Kaapstad.
    • 15 juni » Arkansas wordt de 25ste staat van de Verenigde Staten van Amerika.
    • 28 december » Zuid-Australië en Adelaide worden gesticht.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Elissen

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Elissen.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Elissen.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Elissen (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I199053.php : benaderd 27 december 2025), "Antonie Elissen (± 1785-1836)".