Stamboom Eijsermans » Maria Antonia Joanna van Eijndhoven (1902-1939)

Persoonlijke gegevens Maria Antonia Joanna van Eijndhoven 

  • Zij is geboren op 2 februari 1902 in Tilburg.
    Geboorteakte Maria Antonia Joanna van Eijndhoven Tilburg
    Gemeente Tilburg
    Brontype boek
    Registernaam Geboorteregister 1902
    Code TB_G_1902
    Periode register 1902
    Aktenummer 140

    Kind Maria Antonia Joanna van Eijndhoven
    Geboorteplaats Tilburg
    Geboortedatum 02-02-1902
    Geslacht v

    Vader Hendrikus Petrus Cornelis van Eijndhoven

    Moeder Maria Anna van Amelsvoort
  • Beroep: 1926 zonder.
  • Zij is overleden op 1 december 1939 in Vught, zij was toen 37 jaar oud.
    Overlijdensakte Maria Antonia Joanna van Eijndhoven Tilburg
    Gemeente Tilburg
    Brontype boek
    Registernaam Overlijdensregister 1939
    Code TLB_O_1939
    Periode register 1939
    Aktenummer 854

    Overledene Maria Antonia Joanna van Eijndhoven
    Geboorteplaats Tilburg
    Plaats overlijden Vught
    Datum overlijden 01-12-1939
    Geslacht v
    Leeftijd 37 jaar

    Relatie Christiaan Leenaars

    Vader Hendrikus Petrus Cornelis van Eijndhoven

    Moeder Maria Anna van Amelsvoort
  • Een kind van Hendrikus Petrus Cornelis van Eijndhoven en Maria Anna van Amelsvoort
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 24 maart 2013.

Gezin van Maria Antonia Joanna van Eijndhoven

Zij is getrouwd met Christiaan Leenaars.

Zij zijn getrouwd.


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)
  3. (Niet openbaar)
  4. (Niet openbaar)
  5. (Niet openbaar)
  6. (Niet openbaar)
  7. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Maria Antonia Joanna van Eijndhoven?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Maria Antonia Joanna van Eijndhoven

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Maria Antonia Joanna van Eijndhoven


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 2 februari 1902 was gemiddeld -1,2 °C. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
  • In het jaar 1902: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,2 miljoen inwoners.
    • 6 maart » Real Madrid wordt opgericht.
    • 13 maart » Voor het eerst wordt een weg met asfalt bestreken, in Monte Carlo. Uitvinder van dat asfalt is de Zwitserse dokter Ernest Guglielminetti.
    • 2 april » Dimitri Spijagin (Russisch minister van Binnenlandse Zaken wordt in Mariinskipaleis vermoordt door een terrorist)
    • 19 april » De pogrom van Chisinau.
    • 1 juni » De grote staking van Twentse textielarbeiders verloopt. Op het hoogtepunt van de acties waren 45.000 textielarbeiders werkloos, hetzij door staking, hetzij door uitsluiting.
    • 23 juli » Oprichting van de Nederlandse voetbalclub SBV Excelsior.
  • De temperatuur op 1 december 1939 lag tussen 8,1 °C en 12,8 °C en was gemiddeld 11,3 °C. Er was 0,6 mm neerslag gedurende 0,8 uur. Er was 1,7 uur zonneschijn (21%). De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 24 juni 1937 tot 25 juli 1939 was er in Nederland het kabinet Colijn IV met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • Van 25 juli 1939 tot 10 augustus 1939 was er in Nederland het kabinet Colijn V met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • Van 10 augustus 1939 tot 3 september 1940 was er in Nederland het kabinet De Geer II met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
  • In het jaar 1939: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,7 miljoen inwoners.
    • 12 februari » Het Peruviaans voetbalelftal wint voor de eerste keer de Copa América door in de slotwedstrijd met 2-1 te winnen van Uruguay.
    • 12 maart » Kroning van Paus Pius XII in Rome.
    • 14 maart » Gesteund door Adolf Hitler roepen Slowaakse separatisten de onafhankelijkheid uit van Slowakije, die een vazalstaat van nazi-Duitsland wordt.
    • 19 april » Bij de Statenverkiezingen boekt de NSB opnieuw verlies.
    • 3 september » Frankrijk en het Verenigd Koninkrijk verklaren de oorlog aan nazi-Duitsland.
    • 22 december » Het Reichssicherheitshauptamt (RSHA) wordt opgericht door Heinrich Himmler.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van Eijndhoven


De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I198422.php : benaderd 29 december 2025), "Maria Antonia Joanna van Eijndhoven (1902-1939)".