Stamboom Eijsermans » Henricus Johannes Driessen (± 1919-1919)

Persoonlijke gegevens Henricus Johannes Driessen 

  • Hij is geboren rond 1919 in Alphen en Riel.
  • Hij is overleden op 6 juli 1919 in Alphen en Riel.
    Overlijdensakte Henricus Johannes Driessen Alphen en Riel
    Gemeente Alphen en Riel
    Brontype boek
    Registernaam Overlijdensregister 1919
    Code ALRL_O_1919
    Periode register 1919
    Aktenummer 12

    Overledene Henricus Johannes Driessen
    Geboorteplaats Alphen en Riel
    Plaats overlijden Alphen en Riel
    Datum overlijden 06-07-1919
    Geslacht m
    Leeftijd 5 weken

    Relatie

    Vader Francis Driessen

    Moeder Anna Catharina van Gestel
  • Een kind van Francis Driessen en Anna Catharina van Gestel
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 24 april 2015.

Gezin van Henricus Johannes Driessen

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Henricus Johannes Driessen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Henricus Johannes Driessen

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Henricus Johannes Driessen

Francis Driessen
± 1850-????
Theresia Dijkmans
± 1850-????

Henricus Johannes Driessen
± 1919-1919


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 6 juli 1919 lag tussen 11,8 °C en 19,7 °C en was gemiddeld 15,5 °C. Er was 11,0 uur zonneschijn (66%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1919: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,7 miljoen inwoners.
    • 28 april » Officiële instelling van de Volkenbond tijdens de vredesbesprekingen in Versailles.
    • 11 juli » In Nederland wordt een wet opgesteld waarin de achturige werkdag en een vrije zondag worden vastgelegd.
    • 14 augustus » Oprichting van de Poolse voetbalclub Ruch Radzionków.
    • 10 september » Oostenrijk en de geallieerden tekenen een verdrag waarin de onafhankelijkheid van Polen, Hongarije, Tsjecho-Slowakije en Joegoslavië wordt erkend.
    • 13 oktober » Tijdens de Convention portant réglementation de la Navigation Aérienne in Parijs wordt vastgelegd dat Nederland de nationaliteitsletter H (van Holland) voor luchtvaartuigradiostations zou gaan voeren.
    • 19 november » Oprichting van de Apostolische Prefectuur Celebes in Nederlands-Indië.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Driessen

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Driessen.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Driessen.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Driessen (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I196225.php : benaderd 29 december 2025), "Henricus Johannes Driessen (± 1919-1919)".