Stamboom Eijsermans » Maria Anna van Dorst (1915-2007)

Persoonlijke gegevens Maria Anna van Dorst 


Gezin van Maria Anna van Dorst

Zij is getrouwd met Martinus Cornelis Linnemans.

Zij zijn getrouwd.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Maria Anna van Dorst?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Maria Anna van Dorst

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Maria Anna van Dorst

Maria Anna van Dorst
1915-2007



Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 11 juli 1915 lag tussen 12,8 °C en 17,4 °C en was gemiddeld 14,8 °C. Er was 2,1 mm neerslag. Er was 1,2 uur zonneschijn (7%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1915: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,3 miljoen inwoners.
    • 27 januari » De Verenigde Staten bezetten Haïti.
    • 31 januari » Duitsland zet tijdens de Eerste Wereldoorlog voor het eerst gifgas in, in Polen tegen de Russen.
    • 14 maart » Sewraam Rambaran Mishre, Surinaams politicus († 1964)
    • 14 april » De Duitsers torpederen het Nederlandse stoomschip Katwijk.
    • 22 april » Tijdens de Eerste Wereldoorlog maken Duitse troepen bij Ieper (België) voor het eerst gebruik van gifgas in de Ieperboog.
    • 28 september » Britse troepen verslaan de Turken bij Kout-El-Mara in Mesopotamië.
  • De temperatuur op 29 mei 2007 lag tussen 7,9 °C en 12,9 °C en was gemiddeld 11,0 °C. Er was 2,7 mm neerslag gedurende 2,3 uur. Er was 1,6 uur zonneschijn (10%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van vrijdag 7 juli 2006 tot donderdag 22 februari 2007 was er in Nederland het kabinet Balkenende III met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
  • Van donderdag 22 februari 2007 tot donderdag 14 oktober 2010 was er in Nederland het kabinet Balkenende IV met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
  • In het jaar 2007: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,3 miljoen inwoners.
    • 1 januari » Slovenië voert de euro in als wettelijk betaalmiddel.
    • 28 juni » Op de dag van haar 40e verjaardag werd Hilde Crevits aangesteld als Vlaams minister.
    • 1 september » In Londen vindt het allereerste Eurovisiedansfestival plaats; de winnaar is Finland.
    • 16 september » Het Nederlands honkbalteam wordt Europees kampioen.
    • 30 november » Het LAKS houdt een grote staking op het Museumplein in Amsterdam voor meer kwaliteit in plaats van kwantiteit in het onderwijs en tegen de 1040 urennorm.
    • 12 december » Een Apache-helikopter van de Koninklijke Luchtmacht raakt tijdens een trainingsvlucht hoogspanningskabels waardoor zo'n 50.000 huishoudens in de Gelderse Bommelerwaard en Tielerwaard ruim 2 dagen zonder stroom komen te zitten.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van Dorst


De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I195922.php : benaderd 20 oktober 2026), "Maria Anna van Dorst (1915-2007)".