Stamboom Eijsermans » Carolus Christianus Julianus van den Brekel (1905-)

Persoonlijke gegevens Carolus Christianus Julianus van den Brekel 

  • Hij is geboren op 2 april 1905 in Tilburg.
    Geboorteakte Carolus Christianus Julianus van den Brekel Tilburg
    Gemeente Tilburg
    Brontype boek
    Registernaam Geboorteregister 1905
    Code TB_G_1905
    Periode register 1905
    Aktenummer 486

    Kind Carolus Christianus Julianus van den Brekel
    Geboorteplaats Tilburg
    Geboortedatum 02-04-1905
    Geslacht m

    Vader Carolus Christianus van den Brekel

    Moeder Anna Henrica van der Schoot
  • Een kind van Carolus Christianus van den Brekel en Anna Henrica van der Schoot
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 4 april 2012.

Gezin van Carolus Christianus Julianus van den Brekel

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Carolus Christianus Julianus van den Brekel?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Carolus Christianus Julianus van den Brekel

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Carolus Christianus Julianus van den Brekel

Carolus Christianus Julianus van den Brekel
1905-????


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 2 april 1905 lag tussen 3,3 °C en 9,9 °C en was gemiddeld 6,8 °C. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
  • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
  • In het jaar 1905: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,5 miljoen inwoners.
    • 1 februari » Oprichting van de Haagse voetbalclub ADO (Alles Door Oefening).
    • 11 februari » Oprichting van de Apostolische Prefectuur Nederlands-Borneo in Nederlands-Indië.
    • 12 februari » Het Zwitsers voetbalelftal speelt de eerste officiële interland uit zijn geschiedenis. In Parijs wordt met 1-0 verloren van Frankrijk .
    • 4 maart » Theodore Roosevelt wordt her-beëdigd als 26e president van de Verenigde Staten
    • 5 september » Einde van de Russisch-Japanse Oorlog, bij het tekenen van het Verdrag van Portsmouth. Dit was ten gunste van Japan.
    • 21 november » Albert Einstein publiceert zijn massa-energierelatie E=mc² in de Annalen der Physik.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van den Brekel


De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I19564.php : benaderd 27 december 2025), "Carolus Christianus Julianus van den Brekel (1905-)".