De temperatuur op 9 augustus 1906 lag tussen 13,4 °C en 20,9 °C en was gemiddeld 16,9 °C. Er was 2,2 uur zonneschijn (15%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
26 maart » De Electrotechnische Vereeniging (ETV) wordt opgericht.
18 april » San Francisco wordt getroffen door een zware aardbeving.
19 mei » De 19,7km lange Simplon-tunnel tussen Zwitserland en Italië wordt feestelijk geopend.
13 juni » Oprichting van de Poolse voetbalclub Cracovia Kraków.
18 juni » Oprichting van de Paraguayaanse voetbalbond onder de naam Liga Paraguaya de Fútbol.
4 juli » Goedkeuring van de Priestercongregatie van het Heilig Hart van Jezus door paus Pius X.
Trouwdag 8 november 1937
De temperatuur op 8 november 1937 lag tussen 3,6 °C en 9,6 °C en was gemiddeld 6,9 °C. Er was 0,1 mm neerslag. Er was 0,9 uur zonneschijn (10%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
1 februari » Het Argentijns voetbalelftal wint voor de vijfde keer de Copa América door in de finale met 2-0 te winnen van Brazilië.
18 maart » Oprichting van de Azerbeidzjaanse voetbalclub Neftçi Bakoe.
27 maart » In Rotterdam wordt het Stadion Feijenoord (de Kuip) officieel in gebruik genomen. Feyenoord speelt een wedstrijd tegen het Belgische Beerschot en wint met 5-2.
21 april » Oprichting van de Chileense voetbalclub Club Deportivo Universidad Católica.
27 mei » De Golden Gate Bridge gaat open voor het verkeer.
21 september » J.R.R. Tolkien publiceert De Hobbit.
Dag van overlijden 31 januari 1995
De temperatuur op 31 januari 1995 lag tussen -1,5 °C en 8,0 °C en was gemiddeld 3,5 °C. Er was 0,5 mm neerslag gedurende 1,4 uur. Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
Van maandag 22 augustus 1994 tot maandag 3 augustus 1998 was er in Nederland het kabinet a href="https://nl.wikipedia.org/wiki/Kabinet-Kok_I" class="extern">Kok I met als eerste minister W. Kok (PvdA).
4 mei » Een vliegtuig met aan boord de hoogste directieleden van twee grote, Argentijnse en Chileense oliemaatschappijen stort neer vlak bij de Ecuadoriaanse hoofdstad Quito.
10 mei » Dagbladuitgever Perscombinatie (de Volkskrant, Het Parool en Trouw) wil een meerderheidsbelang in tv-station AT5, zo kondigt het bedrijf aan. Sinds begin 1992 heeft Perscombinatie al een belang van 50 procent in de Amsterdamse lokale zender.
17 mei » De Ghanese president Jerry Rawlings verwijt West-Afrikaanse staten de mond vol te hebben over het bevorderen van vrede in het door oorlog geteisterde Liberia, maar intussen de oorlogvoerende partijen van wapens te voorzien.
4 juni » Tony Rominger wint de Ronde van Italië. De houder van het werelduurrecord loodst de roze leiderstrui na 3806 kilometer zonder noemenswaardige problemen over de eindstreep in Milaan, waar de Italiaan Giovanni Lombardi de slotrit op zijn naam schrijft.
13 juni » De in NRC Handelsblad verschenen artikelenreeks over de beursintroductie van KPN wordt bekroond met de Financiële Persprijs 1994.
25 juni » In het Wagener-stadion in Amstelveen heroveren de Nederlandse hockeysters de Europese titel door Spanje na het nemen van strafballen te verslaan.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I193762.php : benaderd 23 oktober 2026), "Lucia Maria van Dommelen (1906-1995)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.