Stamboom Eijsermans » Hermina van Dijk

Persoonlijke gegevens Hermina van Dijk 

  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 14 november 2018.

Gezin van Hermina van Dijk

Zij is getrouwd met Pieter Wolvers.

Zij zijn getrouwd


Kind(eren):

  1. Ardina Theresia Wolvers  ± 1771-1839 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Hermina van Dijk?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Hermina van Dijk

Hermina van Dijk


Pieter Wolvers
± 1745-????


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Van Dijk

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Van Dijk.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Van Dijk.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Van Dijk (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I192861.php : benaderd 29 december 2025), "Hermina van Dijk".