Stamboom Eijsermans » Wilhelmus Adrianus Diepstraten (1913-1993)

Persoonlijke gegevens Wilhelmus Adrianus Diepstraten 


Gezin van Wilhelmus Adrianus Diepstraten

Hij is getrouwd met Wilhelmina Maria van Gool.

Zij zijn getrouwd.


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Wilhelmus Adrianus Diepstraten?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Wilhelmus Adrianus Diepstraten

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Wilhelmus Adrianus Diepstraten


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. Bidprent Anja Kerkhof, Bidprent RHC Tilburg

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 28 augustus 1913 lag tussen 12,5 °C en 24,8 °C en was gemiddeld 19,0 °C. Er was 10,6 uur zonneschijn (76%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1913: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,1 miljoen inwoners.
    • 10 april » Oprichting van de Bulgaarse voetbalclub Slavia Sofia.
    • 14 mei » In Haarlem wordt het Frans Hals Museum geopend.
    • 10 oktober » Het Panamakanaal wordt geopend.
    • 12 december » De Mona Lisa wordt teruggevonden in Florence, twee jaar nadat het doek uit het Louvre was gestolen.
    • 21 december » In de New York World verschijnt de eerste kruiswoordpuzzel. Hij is bedacht door Arthur Wynne.
    • 24 december » Groot spoorwegongeval bij Hooghalen.
  • De temperatuur op 24 augustus 1993 lag tussen 7,5 °C en 18,0 °C en was gemiddeld 12,7 °C. Er was 0,3 mm neerslag gedurende 1,0 uur. Er was 4,3 uur zonneschijn (30%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van dinsdag 7 november 1989 tot maandag 22 augustus 1994 was er in Nederland het kabinet Lubbers III met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
  • In het jaar 1993: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 15,2 miljoen inwoners.
    • 31 maart » Acteur Brandon Lee overlijdt tijdens een ongeluk op de set van de film The Crow.
    • 23 mei » De Moskou Expres tussen Hoek van Holland en Moskou rijdt voor het laatst.
    • 24 mei » Moord op de Mexicaanse kardinaal Juan Jesús Posadas Ocampo in zijn auto op het vliegveld van Guadalajara
    • 25 juli » Het Mexicaans voetbalelftal wint de tweede editie van de CONCACAF Gold Cup door in de finale titelverdediger Verenigde Staten met 4-0 te verslaan.
    • 31 augustus » De voormalige Albanese premier Vilson Ahmeti, leider van een overgangsregering die in 1991 en 1992 vier maanden aan de macht is geweest, wordt veroordeeld tot twee jaar cel wegens verspilling van buitenlandse hulpgelden ter waarde van 1,6 miljoen dollar.
    • 29 november » Totale maansverduistering. De verduistering heeft een grootte van 1.09 in de kernschaduw. De eclips begint om 04:28 uur en staat bij het maximum, om 07:27 uur, op een hoogte van circa 7° (in Utrecht). De eclips eindigt om 10:26 uur.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

  • 1909 » Wiesje Bouwmeester, Nederlands actrice († 1979)
  • 1911 » Joseph Luns, Nederlands politicus († 2002)
  • 1913 » Robertson Davies, Canadees schrijver († 1955)
  • 1917 » Jack Kirby, Amerikaans stripauteur († 1994)
  • 1918 » Guus Brox, Nederlands voetbalmanager († 2001)
  • 1918 » Václav Bedřich, Tsjechisch regisseur van animatiefilms († 2009)

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Diepstraten


De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I192242.php : benaderd 2 oktober 2026), "Wilhelmus Adrianus Diepstraten (1913-1993)".