8 februari » Benoeming van Henricus van de Wetering tot hulpbisschop van Utrecht.
7 mei » Aleksandr Popov demonstreert radiotelegrafie voor leden van de Russische Sociëteit Natuurkunde en Chemie.
8 november » Wilhelm Röntgen ontdekt de röntgenstraling.
27 november » Tijdens zijn bezoek aan de Zweeds-Noorse club in Parijs ondertekent Alfred Nobel zijn testament, zodoende wordt zijn gehele vermogen aangewend om na zijn dood de Nobelprijs in te (kunnen) stellen.
15 december » Oprichting van Eintracht Braunschweig, een Duitse voetbalclub uit Brunswijk.
28 december » De Gebroeders Lumière tonen voor het eerst films aan een betalend publiek.
Dag van overlijden 29 oktober 1988
De temperatuur op 29 oktober 1988 lag tussen 1,8 °C en 11,0 °C en was gemiddeld 6,3 °C. Er was 0,3 mm neerslag gedurende 0,2 uur. Er was 5,2 uur zonneschijn (53%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 1 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. Bron: KNMI
14 februari » Zwemmer Giorgio Lamberti brengt in Bonn het negen dagen oude Europese record van Michael Gross op de 200 meter vrije slag kortebaan (25 meter) op 1.43,95.
14 maart » Stephen Curry, Amerikaans basketballer
1 juni » Het Nederlands voetbalelftal sluit in Amsterdam de voorbereidingen op het EK voetbal 1988 af met een 2-0-overwinning op Roemenië.
1 juni » Rinus Israël krijgt zijn ontslag als trainer van Feyenoord.
28 juli » Koning Hoessein van Jordanië doet officieel afstand van de Westelijke Jordaanoever als Jordaans grondgebied.
24 oktober » De Algerijnse president Chadli Bendjedid kondigt politieke hervormingen aan in een tv-toespraak. Hij stelt dat het eenpartijstelsel gehandhaafd zal blijven, maar dat de enige en regerende partij, het FLN, opengesteld zal worden voor niet-partijleden en vertegenwoordigers van vakbonden en andere massa-organisaties.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I192226.php : benaderd 15 oktober 2026), "Wilhelmina Diepstraten (1895-1988)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.