Stamboom Eijsermans » Catharina J.C.M. Diepstraten (1943-2007)

Persoonlijke gegevens Catharina J.C.M. Diepstraten 


Gezin van Catharina J.C.M. Diepstraten

Zij is getrouwd met (Niet openbaar).

Zij zijn getrouwd

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Catharina J.C.M. Diepstraten?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Catharina J.C.M. Diepstraten

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Catharina J.C.M. Diepstraten


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. (Niet openbaar)

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 23 september 1943 lag tussen 1,9 °C en 16,5 °C en was gemiddeld 10,0 °C. Er was 0,1 mm neerslag. Er was 9,3 uur zonneschijn (76%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • In het jaar 1943: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 9,1 miljoen inwoners.
    • 20 februari » Mexico - De vulkaan Paricutín ontstaat.
    • 22 februari » Leden van de Duitse verzetsorganisatie de Weiße Rose worden door de nazi's geëxecuteerd.
    • 24 maart » Vrijwel alle Nederlandse artsen maken het woordje 'arts' op hun naamborden onleesbaar om geen lid te hoeven worden van de door de Duitsers ingestelde 'Artsenkamer'.
    • 8 juni » Bijna 1300 Joodse kinderen worden in één trein van Kamp Westerbork naar Sobibór getransporteerd, waar ze drie dagen later worden vergast.
    • 3 september » Tweede Wereldoorlog: invasie van Italië door geallieerde troepen.
    • 14 september » Ontmoeting tussen Hitler en Mussolini in Rastenburg.
  • De temperatuur op 11 oktober 2007 lag tussen 4,6 °C en 15,8 °C en was gemiddeld 10,5 °C. Er was 7,3 uur zonneschijn (66%). Het was licht bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van vrijdag 7 juli 2006 tot donderdag 22 februari 2007 was er in Nederland het kabinet Balkenende III met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
  • Van donderdag 22 februari 2007 tot donderdag 14 oktober 2010 was er in Nederland het kabinet Balkenende IV met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
  • In het jaar 2007: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,3 miljoen inwoners.
    • 7 maart » Verkiezingen voor de Provinciale Staten.
    • 23 mei » AC Milan wint de Champions League met een 2-1 overwinning op Liverpool.
    • 10 juni » Federale verkiezingen met de destijds langste regeringsvorming in België, maar in de schaduw gesteld door de federale verkiezingen van 2010.
    • 13 juli » Opening van de Jämtkraft Arena, een voetbalstadion in de Zweedse stad Östersund en thuishaven van Östersunds FK.
    • 25 juli » De Franse wielerploeg Cofidis verlaat de Ronde van Frankrijk nadat de Italiaanse wielrenner Cristian Moreni is betrapt op het gebruik van testosteron. Dit slechts een dag nadat de Zwitserse/Kazachse wielerploeg Astana opstapte omdat hun kopman betrapt was op bloeddoping.
    • 31 oktober » Bij het eiland Pagan, onderdeel van de Marianen, is er een aardbeving.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Diepstraten


De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I191916.php : benaderd 14 oktober 2026), "Catharina J.C.M. Diepstraten (1943-2007)".