Stamboom Eijsermans » Josephina Maria van den Brand (1877-1943)

Persoonlijke gegevens Josephina Maria van den Brand 


Gezin van Josephina Maria van den Brand

Zij is getrouwd met Christianus Hubertus Doorakkers.

Zij zijn getrouwd op 4 juli 1900 te Tilburg, zij was toen 22 jaar oud.

Huwelijksakte Christianus Hubertus Doorakkers 04-07-1900 Tilburg
Gemeente Tilburg
Brontype boek
Archiefnummer 16
Archiefnaam Ambtenaar van de burgerlijke stand te Tilburg 1811-1957
Bronnaam huwelijksregisters
Registernaam Huwelijksregister 1900
Code TB_H_1900
Periode register 1900
Aktenummer 193
Plaats Tilburg
Datum 04-07-1900

Bruidegom Christianus Hubertus Doorakkers
Geboorteplaats Tilburg
Geboortedatum 03-11-1872
Leeftijd 27 jaar

Bruid Josephina Maria van den Brand
Geboorteplaats Tilburg
Geboortedatum 11-12-1877
Leeftijd 22 jaar

Vader bruidegom Adriaan Doorakkers

Moeder bruidegom Maria Elisabeth Donders

Vader bruid Reinier van den Brand

Moeder bruid Gijsberdina van Houtum

Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Josephina Maria van den Brand?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Josephina Maria van den Brand

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 11 december 1877 lag rond de -2,9 °C. De winddruk was 1 kgf/m2 en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 93%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 augustus 1874 tot 3 november 1877 was er in Nederland het kabinet Heemskerk - Van Lijnden van Sandenburg met als eerste ministers Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief) en Mr. C.Th. baron Van Lijnden van Sandenburg (AR).
  • Van 3 november 1877 tot 20 augustus 1879 was er in Nederland het kabinet Kappeijne van de Coppello met als eerste minister Mr. J. Kappeijne van de Coppello (liberaal).
  • In het jaar 1877: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,0 miljoen inwoners.
    • 4 maart » Emile Berliner vindt de microfoon uit.
    • 5 maart » Rutherford B. Hayes wordt beëdigd als 19e President van de Verenigde Staten
    • 15 juni » Henry Ossian Flipper studeert als eerste zwarte Amerikaan af aan de militaire academie van de Verenigde Staten.
    • 18 augustus » De Amerikaanse astronoom Asaph Hall ontdekt de manen van Mars. Hij noemt ze Phobos en Deimos.
    • 2 december » Voor het eerst wordt zuurstof vloeibaar gemaakt, door Louis-Paul Cailletet.
    • 11 december » Het eerste deel van het Kanaal van Deurne werd opgeleverd. Het gaat om het stuk van de Noordervaart in Limburg tot aan de provinciegrens.
  • De temperatuur op 4 juli 1900 lag rond de 16,1 °C. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 78%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
  • In het jaar 1900: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 2 april » Het socialistische dagblad Het Volk verschijnt voor het eerst in Nederland.
    • 15 april » Opening van de Exposition Universelle (1900), de vijfde wereldtentoonstelling al die in Parijs plaatsvindt.
    • 13 juli » In Den Helder exploderen enkele opgeviste granaten, waardoor vijf mensen om het leven komen.
    • 19 september » Butch Cassidy en de Sundance Kid plegen hun eerste overval.
    • 3 november » De arts W. Poolman sticht de eerste afdeling van het Groene Kruis.
    • 16 december » Frankrijk en Italië sluiten een geheim verdrag om de invloedssfeer van beide landen in Noord-Afrika te verdelen.
  • De temperatuur op 11 december 1943 lag tussen -1,3 °C en 1,2 °C en was gemiddeld 0,2 °C. Er was 2,9 uur zonneschijn (37%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • In het jaar 1943: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 9,1 miljoen inwoners.
    • 23 januari » Britse troepen veroveren Tripoli op de asmogendheden.
    • 14 februari » Operatie Brandy - nachtelijke Britse commando-operatie tijdens de Tweede Wereldoorlog op Florø, een havenplaats aan de westkust van Noorwegen.
    • 20 februari » Mexico - De vulkaan Paricutín ontstaat.
    • 27 maart » Negen verzetsmensen overvallen het bevolkingsregister van Amsterdam.
    • 18 augustus » Nachtelijk bombardement op Peenemünde, uitgevoerd door de RAF onder de codenaam Operation Hydra.
    • 3 september » Tweede Wereldoorlog: invasie van Italië door geallieerde troepen.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van den Brand


De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I18909.php : benaderd 26 september 2026), "Josephina Maria van den Brand (1877-1943)".