De temperatuur op 12 augustus 1909 lag tussen 9,0 °C en 23,8 °C en was gemiddeld 17,6 °C. Er was 10,0 uur zonneschijn (67%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
21 februari » De Rotterdamse politie stelt een rijwielbrigade in.
17 maart » Aanvaring tussen Duits en Noors schip bij de ingang van de Nieuwe Waterweg, acht doden.
25 juli » Louis Blériot vliegt als eerste Het Kanaal over.
29 juli » In Barcelona wordt op bloedige wijze de Tragische week beëindigd, een opstand tegen de mobilisatie van het leger.
15 augustus » Oprichting van voetbalclub VUC in Den Haag.
1 september » De eerste Nijmeegse Vierdaagse gaat van start.
Dag van overlijden 22 juni 2001
De temperatuur op 22 juni 2001 lag tussen 10,7 °C en 17,7 °C en was gemiddeld 14,1 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Er was 2,3 uur zonneschijn (14%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
1 januari » Bij een brand in een café in Volendam komen veertien jonge mensen om. Er vallen 180 gewonden.
31 januari » Een van de Libische verdachten van de aanslag in 1988 op een Boeing boven Lockerbie wordt schuldig bevonden aan moord, de andere wordt vrijgesproken.
21 februari » Paus Johannes Paulus II creëert 42 nieuwe kardinalen, onder wie de Litouwse oud-nuntius in Nederland Audrys Juozas Bačkis.
11 april » Het voetbalelftal van Australië verslaat dat van Amerikaans-Samoa met 31-0, de grootste zege bij een interlandwedstrijd. Archie Thompson scoort dertien maal.
30 augustus » Wim Duisenberg van de Europese Centrale Bank presenteert de eurobiljetten.
12 november » De Taliban wordt verdreven uit Kaboel
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I187059.php : benaderd 15 oktober 2026), "Wouterina Johanna Carton (1909-2001)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.