De temperatuur op 21 september 1921 lag tussen 7,8 °C en 22,2 °C en was gemiddeld 14,5 °C. Er was 6,8 uur zonneschijn (55%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
19 februari » België - Stemrecht voor vrouwen in gemeentelijke verkiezingen.
8 maart » Verkoos het Internationale Vrouwensecretariaat van de Communistische of Derde Internationale, definitief tot Internationale Vrouwendag.
14 maart » Lis Hartel, Deens amazone († 2009)
27 juli » Eerste isolatie van insuline door Frederick Banting en Charles Best.
3 december » Oprichting van de Egyptische voetbalbond.
18 december » Het Pools voetbalelftal speelt de eerste interland uit de geschiedenis van het land. In Boedapest wordt met 1-0 verloren van Hongarije.
Trouwdag 20 april 1948
De temperatuur op 20 april 1948 lag tussen 8,8 °C en 21,1 °C en was gemiddeld 14,6 °C. Er was 5,5 uur zonneschijn (39%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
Van 3 juli 1946 tot 7 augustus 1948 was er in Nederland het kabinet Beel I met als eerste minister Dr. L.J.M. Beel (KVP).
Van 7 augustus 1948 tot 15 maart 1951 was er in Nederland het kabinet Drees - Van Schaik met als eerste ministers Dr. W. Drees (PvdA) en Mr. J.R.H. van Schaik (KVP).
31 maart » Het Amerikaanse congres keurt het Marshallplan goed.
5 oktober » De International Union for Conservation of Nature and Natural Resources (IUCN), de internationale unie voor natuurbescherming, wordt opgericht.
24 oktober » Encycliek In Multiplicibus Curis van paus Pius XII met een oproep tot gebed voor vrede in Palestina.
4 november » T.S. Eliot wint de Nobelprijs voor de Literatuur.
13 november » Leigh Mercer publiceert zijn palindroom "A man, a plan, a canal: Panama!".
14 december » Oprichting van de Poolse voetbalclub Górnik Zabrze.
Dag van overlijden 22 september 2007
De temperatuur op 22 september 2007 lag tussen 9,3 °C en 20,7 °C en was gemiddeld 14,1 °C. Er was 2,2 uur zonneschijn (18%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 1 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
Van vrijdag 7 juli 2006 tot donderdag 22 februari 2007 was er in Nederland het kabinet Balkenende III met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
Van donderdag 22 februari 2007 tot donderdag 14 oktober 2010 was er in Nederland het kabinet Balkenende IV met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
5 maart » Tijdens de bouw van de achtbaan Troy in Attractiepark Toverland stort een deel van de bouwconstructie in.
28 maart » Officiële opening van de Grand Canyon Skywalk.
26 juni » Voetbalclub Colo-Colo stelt de Chileense landstitel (Apertura) veilig op de slotdag van de Primera División door Palestino met 1-0 te verslaan.
29 juni » In Londen wordt een aanslag verijdeld door de grotendeels toevallige tijdige vondst van twee autobommen, dankzij de geur van lekkende benzine. Deze moesten waarschijnlijk ontploffen tijdens de ochtendspits.
23 juli » In Albanië neemt Bamir Topi de presidentsfunctie over van Alfred Moisiu voor een nieuwe periode van vijf jaar.
24 juli » Zware regenval veroorzaakt wateroverlast in het IJzerbekken. Vooral Poperinge en Watou worden getroffen door overstromingen.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I186530.php : benaderd 3 oktober 2026), "Petrus Busio (1921-2007)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.