Stamboom Eijsermans » Gijsbertus Willebrordus van den Braak (1892-1944)

Persoonlijke gegevens Gijsbertus Willebrordus van den Braak 

  • Hij is geboren op 7 november 1892 in Esch.
  • Hij is overleden op 2 augustus 1944 in Tilburg, hij was toen 51 jaar oud.
    Overlijdensakte Gijsbertus Willebrordus van den Braak Tilburg
    Gemeente Tilburg
    Brontype boek
    Registernaam Overlijdensregister 1944
    Code TLB_O_1944
    Periode register 1944
    Aktenummer 745

    Overledene Gijsbertus Willebrordus van den Braak
    Geboorteplaats Esch
    Plaats overlijden Tilburg
    Datum overlijden 02-08-1944
    Geslacht m
    Leeftijd 51 jaren

    Relatie Cornelia Maria Constance Anatolia van Gastel

    Vader Willebrordus van den Braak

    Moeder Maria Swinkels
  • Een kind van Wilhelmus van den Braak en Maria Swinkels
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 4 januari 2012.

Gezin van Gijsbertus Willebrordus van den Braak

Hij is getrouwd met Cornelia Maria Constance Anatolia van Gastel.

Zij zijn getrouwd.


Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Gijsbertus Willebrordus van den Braak?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Gijsbertus Willebrordus van den Braak

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Gijsbertus Willebrordus van den Braak


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 7 november 1892 lag rond de 8,5 °C. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 97%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 21 augustus 1891 tot 9 mei 1894 was er in Nederland het kabinet Van Tienhoven met als eerste minister Mr. G. van Tienhoven (unie-liberaal).
  • In het jaar 1892: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 1 januari » Opening van Ellis Island, de plek waar alle immigranten de Verenigde Staten van Amerika binnenkomen.
    • 24 mei » Octrooiaanvraag van Thomas Edison op de elektrische spoorweg.
    • 7 juni » Tijdens een vijf dagen durende uitbarsting van de vulkaan Awu op het Indonesische eiland Sangir komen 1.532 mensen om.
    • 7 juli » De Nederlander Janus Ooms wint als eerste niet-Britse roeier de Diamond Sculls in Henley, het officieuze wereldkampioenschap.
    • 9 september » De Amerikaanse astronoom Edward Emerson Barnard ontdekt Amalthea, de derde maan van Jupiter.
    • 18 december » Wereldpremière van De notenkraker van Tsjaikovski in het Mariinskitheater te Sint-Petersburg.
  • De temperatuur op 2 augustus 1944 lag tussen 15,6 °C en 23,3 °C en was gemiddeld 18,0 °C. Er was 8,3 uur zonneschijn (54%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • In het jaar 1944: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 9,1 miljoen inwoners.
    • 30 juni » Voorlopig verschijnt het laatste nummer van het Dagblad van het Oosten.
    • 7 augustus » De Amerikaanse computertechnicus Howard Aiken presenteert op de Harvard-universiteit de eerste programmeerbare rekenmachine, de Harvard Mark I.
    • 3 september » Tweede Wereldoorlog: de geallieerde troepen bevrijden Brussel.
    • 6 september » Tweede Wereldoorlog: Poolse troepen van het 10e regiment Jagers te paard, tankregiment uit de Poolse Eerste Pantserdivisie van generaal Maczek, vallen België binnen. Ze bevrijden Ieper en Poperinge op diezelfde dag.
    • 11 september » De Britse 2e divisie bereikt Zeebrugge; patrouilles passeren de Belgisch-Nederlandse grens tot Valkenswaard; de Amerikaanse 3e divisie bevrijdt Eupen; in het gevechtsfront van het Amerikaanse 5e korps in het groothertogdom Luxemburg passeert om 18.05 het 85e verkenningseskadron van de Amerikaanse 5e pantserdivisie als eerste de Duitse grens bij Stalzenburg.
    • 24 september » Bevrijding Deurne en verwoesting van het Groot Kasteel aldaar.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van den Braak


De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I18586.php : benaderd 13 oktober 2026), "Gijsbertus Willebrordus van den Braak (1892-1944)".