De temperatuur op 28 november 1921 lag tussen -10,0 °C en 2,4 °C en was gemiddeld -4,6 °C. Er was 6,9 uur zonneschijn (84%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-oosten. Bron: KNMI
Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
3 februari » In München vindt de eerste massabijeenkomst van de NSDAP plaats.
13 maart » Mongolië verklaart zichzelf onafhankelijk van China.
18 maart » De tweede Vrede van Riga tussen Polen en de Sovjet-Unie. Ondanks de recente Poolse successen annexeert de Sovjet-Unie Oekraïne en Wit-Rusland. De regering van Oekraïne emigreert naar Frankrijk.
27 april » Bij de gemeenteraadsverkiezingen in de gemeente Amsterdam worden namens de Rapaille Partij de zwerver Had-je-me-maar en de ex-anarchist Bertus Zuurbier verkozen.
1 mei » De gemeente Veldhoven ontstaat uit drie vroegere dorpen.
20 oktober » Frankrijk en Turkse revolutionairen sluiten het Verdrag van Ankara.
Dag van overlijden 27 maart 1986
De temperatuur op 27 maart 1986 lag tussen 4,8 °C en 13,5 °C en was gemiddeld 9,3 °C. Er was 3,5 mm neerslag gedurende 9,5 uur. Er was 2,5 uur zonneschijn (20%). Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
28 februari » Moord op de Zweedse premier Olof Palme.
25 april » Het .nl-domein wordt als een van de eerste topleveldomeinen overgedragen aan Piet Beertema van het CWI.
8 juni » Kurt Waldheim wint de tweede ronde van de Oostenrijkse presidentsverkiezingen, ondanks onthullingen over zijn oorlogsverleden.
26 september » Zaïre stuurt 350 militairen naar Togo om president Étienne Eyadéma te helpen bij het afrekenen met de gevolgen van de mislukte staatsgreep.
19 november » Het Nederlands voetbalelftal speelt in Amsterdam met 0-0 gelijk tegen Polen in de EK-kwalificatiereeks.
21 december » De senaat van Uruguay keurt een wetsvoorstel goed dat strafvervolging wegens schending van de mensenrechten uitsluit.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I185734.php : benaderd 22 oktober 2026), "Sidonia Maria Buijckx (1921-1986)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.