Stamboom Eijsermans » Antonius Hubertus "Toon" de Bruijn (1932-2004)

Persoonlijke gegevens Antonius Hubertus "Toon" de Bruijn 


Gezin van Antonius Hubertus "Toon" de Bruijn

Hij is getrouwd met (Niet openbaar).

Zij zijn getrouwd

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Antonius Hubertus "Toon" de Bruijn?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Antonius Hubertus "Toon" de Bruijn

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Antonius Hubertus de Bruijn


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 9 juli 1932 lag tussen 9,1 °C en 24,2 °C en was gemiddeld 18,4 °C. Er was 9,9 uur zonneschijn (60%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1932: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,1 miljoen inwoners.
    • 5 februari » Benoeming van Guillaume Lemmens tot bisschop-coadjutor met recht van opvolging van Roermond in Nederland.
    • 7 februari » James Chadwick publiceert in het tijdschrift Nature voor het eerst over het neutron, een deeltje zonder elektrische lading dat voorkomt in atoomkernen.
    • 26 maart » Guillaume Lemmens wordt bisschop van Roermond na het overlijden van Laurentius Schrijnen.
    • 5 juli » Antonio de Oliveira Salazar wordt minister-president van Portugal.
    • 2 augustus » Het positron, het antideeltje van het elektron, wordt ontdekt door Carl Anderson.
    • 23 september » Het koninkrijk Hedjaz en het sultanaat Nadjd worden samengevoegd tot het koninkrijk Saoedi-Arabië.
  • De temperatuur op 17 december 2004 lag tussen 4,3 °C en 8,1 °C en was gemiddeld 6,0 °C. Er was 9,6 mm neerslag gedurende 8,9 uur. Er was 0,8 uur zonneschijn (10%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van dinsdag 27 mei 2003 tot vrijdag 7 juli 2006 was er in Nederland het kabinet Balkenende II met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
  • In het jaar 2004: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,3 miljoen inwoners.
    • 30 maart » Bijzetting van Koningin Juliana in de Nieuwe Kerk in Delft.
    • 14 juni » Dale Parker Anderson richt het Gay and Lesbian Kingdom of the Coral Sea Islands op.
    • 1 juli » In Nederland gaat de vrije energiemarkt van start.
    • 23 juli » In Mostar (Bosnië en Herzegovina) wordt de brug over de Neretva, de Stari Most ("Oude Brug") opnieuw geopend.
    • 30 juli » In Mönchengladbach wordt het Borussia-Park officieel in gebruik genomen. Het stadion vervangt het verouderde Bökelbergstadion.
    • 13 november » In het Limburgse Helden wordt een moskee in brand gestoken, naar aanleiding van de moord op Theo van Gogh elf dagen eerder.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam De Bruijn


De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I184914.php : benaderd 13 oktober 2026), "Antonius Hubertus "Toon" de Bruijn (1932-2004)".