Stamboom Eijsermans » Maria Petronella Huberta van Boxtel (1903-1994)

Persoonlijke gegevens Maria Petronella Huberta van Boxtel 


Gezin van Maria Petronella Huberta van Boxtel

Zij is getrouwd met Marinus Antonius Trommelen.

Zij zijn getrouwd op 28 april 1924 te Goirle, zij was toen 21 jaar oud.


Notities over Maria Petronella Huberta van Boxtel

10. Maria Petronella Huberta, 1.2.1903, trouwt te Goirle 28.4.1924 Marinus Antonius Trommelen, linnenwever. geboren te Zevenbergen en woonachtig te Tilburg, zoon van Johannes Trommelen en Jacomijna Brouwers, groenteverkopers te Tilburg
11.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Maria Petronella Huberta van Boxtel?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Maria Petronella Huberta van Boxtel

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Maria Petronella Huberta van Boxtel

Maria Petronella Huberta van Boxtel
1903-1994

1924

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 1 februari 1903 lag tussen 1,3 °C en 7,1 °C en was gemiddeld 4,0 °C. Er was -0,1 uur zonneschijn (0%). Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
  • In het jaar 1903: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,3 miljoen inwoners.
    • 15 maart » De eerste Turkse voetbalclub, Beşiktaş JK, wordt opgericht.
    • 3 mei » Oprichting van de Nederlandse voetbalclub Heracles Almelo
    • 30 augustus » Oprichting van de "Harley-Davidson Motor Company".
    • 7 oktober » Een Frans vissersschip uit Boulogne strandt bij Hoek van Holland, 13 doden.
    • 1 november » Het eerste nummer van het autotijdschrift de Auto verschijnt. Het is het officiële orgaan van de Nederlandsche Automobiel Club, die in 1913 de Koninklijke Nederlandsche Automobiel Club (KNAC) zou worden.
    • 3 december » Oprichting van de Italiaanse voetbalclub Torino FC.
  • De temperatuur op 28 april 1924 lag tussen 7,0 °C en 11,6 °C en was gemiddeld 8,8 °C. Er was 1,7 mm neerslag. Er was 0,2 uur zonneschijn (1%). De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1924: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,2 miljoen inwoners.
    • 1 april » Adolf Hitler wordt veroordeeld tot vijf jaar gevangenisstraf voor zijn deelname aan de Bierkellerputsch. Hij zit slechts negen maanden in de gevangenis, waar hij het eerste deel van zijn boek Mein Kampf schrijft.
    • 20 april » Turkije krijgt onder leiding van Mustafa Kemal Atatürk een nieuwe grondwet.
    • 20 september » In Duitsland wordt het Gotische schrift officieel vervangen door het Latijnse.
    • 1 oktober » De Eerste vlucht KLM naar Nederlands-Indië vertrekt van Schiphol voor de eerste intercontinentale commerciële vlucht naar Batavia.
    • 9 oktober » Opening van stadion Soldier Field in de Amerikaanse stad Chicago.
    • 28 december » TIGR, de eerste illegale gewapende verzetsorganisatie tegen het fascisme in Europa wordt opgericht in Triëst (Italië).
  • De temperatuur op 27 januari 1994 lag tussen 4,2 °C en 10,9 °C en was gemiddeld 8,7 °C. Er was 7,4 mm neerslag gedurende 4,7 uur. Er was 0,2 uur zonneschijn (2%). Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van dinsdag 7 november 1989 tot maandag 22 augustus 1994 was er in Nederland het kabinet Lubbers III met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
  • Van maandag 22 augustus 1994 tot maandag 3 augustus 1998 was er in Nederland het kabinet a href="https://nl.wikipedia.org/wiki/Kabinet-Kok_I" class="extern">Kok I met als eerste minister W. Kok (PvdA).
  • In het jaar 1994: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 15,3 miljoen inwoners.
    • 23 mei » Verkiezing van Roman Herzog tot zevende bondspresident van Duitsland.
    • 25 juni » Jacques Santer wordt de opvolger van Jacques Delors als voorzitter van de Europese Commissie.
    • 15 juli » Bankemployés, metaalarbeiders en taxichauffeurs sluiten zich aan bij de stakers die proberen de militaire regering van Nigeria omver te werpen door de economie lam te leggen.
    • 29 juli » Naar schatting 150.000 mensen uit alle delen van Bangladesh betogen in de hoofdstad Dhaka voor het ophanging van de schrijfster en islamcriticus Taslima Nasreen.
    • 25 augustus » De presidenten van Zuid-Afrika, Zimbabwe en Botswana geven de koning van Lesotho, Letsie III, een week de tijd om zijn staatsgreep ongedaan te maken en de regering van premier Ntsu Mokhehle in functie te herstellen.
    • 30 oktober » Een van de meest gezochte verdachten in de Italiaanse smeergeldaffaire, een financier die nauw heeft samengewerkt met de socialistische oud-premier Bettino Craxi, wordt in Parijs gearresteerd na bijna twee jaar voortvluchtig te zijn geweest.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van Boxtel


De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I18395.php : benaderd 10 oktober 2026), "Maria Petronella Huberta van Boxtel (1903-1994)".