Stamboom Eijsermans » Maria Theresia Brosens (1903-1979)

Persoonlijke gegevens Maria Theresia Brosens 


Gezin van Maria Theresia Brosens

Zij is getrouwd met Bernardus Joannes Adams.

Zij zijn getrouwd op 26 november 1929 te Rijkevorsel (België), zij was toen 26 jaar oud.

Bernardus Joannes Adams is geboren op 30-11-1903 in Ulicoten (Baarle-Nassau) Nl [bron: Regionaal Archief Tilburg aktenr 59], zoon van Adrianus Franciscus Adams en Maria Theresia Brosens.
Bij de geboorteaangifte van Bernardus waren de volgende getuigen aanwezig: Petrus Van Hal (veldwachter) en Adrianus Antonius De Mol (koperslager).
Bernardus is overleden op 26-11-1970 in Minderhout (B), 66 jaar oud [bron: erfgoedbank Hoogstraten/genealogie online].
Bernardus trouwde, 25 jaar oud, op 26-11-1929 in Rijkevorsel (B) [bron: stamboom Clara Brosens] met Maria Theresia Brosens, 26 jaar oud. Maria is geboren op 28-04-1903 in Meerle (B) [bron: BS Hoogstraten/Meerle], dochter van Joannes Brosens en Maria Leonia Goethals.
Maria is overleden op 10-06-1979 in Minderhout (B), 76 jaar oud [bron: erfgoedbank Hoogstraten].
Kinderen van Bernardus en Maria:
1 Maria Leonia Adams, geboren op 27-08-1930 in Hoogstraten (B). Maria trouwde met Frans Jozef Matthé. Frans is geboren op 30-01-1930 in Merksplas (B).
2 Celina Adriana Adams, geboren op 30-09-1931 in Hoogstraten (B). Celina trouwde met Jozef Dominicus Lenaerts. Jozef is geboren op 15-01-1931 in ?.
3 Maria Adriana Adams, geboren op 01-08-1934 in Hoogstraten (B). Maria is overleden op 25-07-2005 in Turnhout (B), 70 jaar oud [bron: Ragebol]. Zij is begraven op 29-07-2005 in Meer (B). Maria trouwde met Peter Frans Rijvers. Peter is geboren op 30-07-1936.
4 Celestina Maria Adams, geboren op 16-04-1937 in Hoogstraten (B) Minderhout. Celestina trouwde met Alfons Jacob Dymphna Van De Locht. Alfons is geboren op 16-04-1937 in Minderhout (B).
5 August Adriaan Jan Adams, geboren op 14-05-1939 in Rijkevorsel (B) [bron: uitvaartcentrum Hofmans-Mertens]. August is overleden op 17-08-2011 in Turnhout (B), 72 jaar oud [bron: uitvaartcentrum Hofmans-Mertens]. Hij is begraven op 23-08-2011 in Minderhout.
Notitie bij overlijden van August: bij overlijden wonende te Minderhout
August trouwde met Maria Catharina Constantina Stoffels. Maria is geboren op 30-11-1935 in ??.
6 Lucia Francisca Adams, geboren op 05-05-1940 in Hoogstraten (B) Minderhout?.

Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)
  3. Maria Adriana Adams  1934-2005
  4. (Niet openbaar)
  5. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Maria Theresia Brosens?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Maria Theresia Brosens

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Maria Theresia Brosens


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 28 april 1903 lag tussen 5,6 °C en 12,3 °C en was gemiddeld 8,6 °C. Er was 2,0 uur zonneschijn (14%). Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
  • In het jaar 1903: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,3 miljoen inwoners.
    • 23 februari » Cuba verhuurt Guantanamo Bay "voor de eeuwigheid" aan de Verenigde Staten.
    • 4 augustus » Kardinaal Giuseppe Sarto wordt gekozen tot Paus Pius X.
    • 15 september » Drie schepen uit Arnemuiden vergaan tijdens stormweer, 10 vissers verdrinken.
    • 3 oktober » In Rotterdam worden de eerste twee droogdokken in gebruik genomen.
    • 1 november » Het eerste nummer van het autotijdschrift de Auto verschijnt. Het is het officiële orgaan van de Nederlandsche Automobiel Club, die in 1913 de Koninklijke Nederlandsche Automobiel Club (KNAC) zou worden.
    • 18 november » De Verenigde Staten en Panama tekenen het Hay-Bunau Varilla Verdrag, dat de Verenigde Staten exclusieve rechten geeft over de Panamakanaalzone.
  • De temperatuur op 26 november 1929 lag tussen 6,7 °C en 11,8 °C en was gemiddeld 8,8 °C. Er was 0,6 mm neerslag. Er was 2,8 uur zonneschijn (34%). De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
  • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1929: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,7 miljoen inwoners.
    • 31 januari » Leon Trotski wordt verbannen uit de Sovjet-Unie.
    • 16 maart » "Compromis des Belges", eerste aanzet tot taalwetgeving in België.
    • 1 april » Introductie van de jojo in New York.
    • 16 juni » Zaligverklaring van Claude de la Colombière (1641-1682), Frans Jezuïet
    • 17 november » Het Argentijns voetbalelftal wint voor de vierde keer de Copa América door in de slotwedstrijd met 2-0 te winnen van Uruguay.
    • 26 december » Oprichting van de Oostenrijkse voetbalclub SC Rheindorf Altach.
  • De temperatuur op 10 juni 1979 lag tussen 8,1 °C en 18,2 °C en was gemiddeld 13,9 °C. Er was 0,5 mm neerslag gedurende 0,6 uur. Er was 8,1 uur zonneschijn (49%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van maandag 19 december 1977 tot vrijdag 11 september 1981 was er in Nederland het kabinet Van Agt I met als eerste minister Mr. A.A.M. van Agt (CDA/KVP).
  • In het jaar 1979: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 14,0 miljoen inwoners.
    • 28 mei » De akte inzake toetreding van Griekenland tot de EEG wordt ondertekend.
    • 11 augustus » Na het doorbreken van een dam bij Morvi in het westen van India sterven minstens 20.000 mensen door de overstromingen als gevolg van de stortvloed van water.
    • 5 september » Het Nederlands voetbalelftal maakt in Reykjavik geen fout en wint de EK-kwalificatiewedstrijd tegen IJsland met 4-0, onder meer door twee treffers van centrumspits Dick Nanninga.
    • 25 september » Oprichting van de Poolse voetbalclub RKS Radomsko.
    • 1 november » De Boliviaanse legerkolonel Albero Natusch zet het elf weken oude burgerbewind van president Walter Guevara opzij en roept zichzelf uit tot president.
    • 30 november » De Britse rockband Pink Floyd brengt het album The Wall uit, het best verkochte dubbelalbum aller tijden.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Brosens

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Brosens.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Brosens.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Brosens (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I183589.php : benaderd 27 december 2025), "Maria Theresia Brosens (1903-1979)".