De temperatuur op 2 december 1933 lag tussen -0,9 °C en 2,2 °C en was gemiddeld 0,8 °C. Er was 2,9 uur zonneschijn (36%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
Van 26 mei 1933 tot 31 juli 1935 was er in Nederland het kabinet Colijn II met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
22 maart » President Roosevelt gelast een eind te maken aan de (mislukte) drooglegging in de Verenigde Staten.
27 maart » Oprichting van de amateurvoetbalclub VV de Noormannen.
15 juni » Oprichting van de Chileense voetbalclub Club Deportivo Social y Cultural Iberia, kortweg Iberia.
22 juli » Wiley Post wordt de eerste persoon die alleen om de wereld vliegt. Hij legt 25 094km af in 7 dagen, 18 uur en 45 minuten.
30 augustus » Oprichting van Air France.
13 november » De Nederlandse Zwembond (NZB) verkrijgt het predicaat Koninklijk en verandert de naam aldus in Koninklijke Nederlandse Zwembond.
Dag van overlijden 5 juli 2002
De temperatuur op 5 juli 2002 lag tussen 13,2 °C en 20,4 °C en was gemiddeld 15,7 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Er was 0,7 uur zonneschijn (4%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
7 mei » Koningin Elisabeth II van Groot-Brittannië onthult in Newcastle upon Tyne een standbeeld van de rooms-katholieke aartsbisschop van Westminster kardinaal Basil Hume (1923-1999).
8 mei » Feyenoord wint de UEFA Cup door Borussia Dortmund in de finale met 3-2 te verslaan.
31 mei » In de openingswedstrijd van het WK voetbal verliest titelverdediger Frankrijk in Seoel met 1-0 van debutant Senegal door een treffer van Papa Bouba Diop.
20 augustus » Oprichting van de Venezolaanse voetbalclub Aragua Fútbol Club.
10 september » Zwitserland wordt lid van de Verenigde Naties.
16 oktober » Ministers Eduard Bomhoff en Herman Heinsbroek treden af. Dezelfde dag biedt het voltallige kabinet-Balkenende I het ontslag aan aan de koningin.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I183287.php : benaderd 2 oktober 2026), "Wilhelmus Hendrikus Johannes Broks (1933-2002)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.