De temperatuur op 5 november 1910 lag tussen 1,1 °C en 9,9 °C en was gemiddeld 4,6 °C. Er was 0,2 mm neerslag. Er was 4,3 uur zonneschijn (46%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
3 maart » In New York wordt de Rockefeller Foundation tot bevordering van de wetenschap opgericht.
6 mei » George V wordt koning van Groot-Brittannië en Ierland na de dood van zijn vader Eduard VII.
28 mei » Ralph Craig loopt met 21,2 seconden een wereldrecord op de 200 meter.
24 juni » Japan valt Korea binnen.
1 juli » Verheffing van het rooms-katholieke bisdom Ispahan (Isfahan) in Fars tot aartsbisdom Ispahan (Latijn).
24 december » Op de rede van Vlissingen vindt een aanvaring plaats tussen een Belgisch en een Nederlands stoomschip, 6 opvarenden verdrinken.
Trouwdag 9 mei 1935
De temperatuur op 9 mei 1935 lag tussen 3,0 °C en 16,9 °C en was gemiddeld 11,0 °C. Er was 12,2 uur zonneschijn (80%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
5 januari » De Nederlandse ijshockeyploeg speelt in Amsterdam zijn allereerste interland uit de geschiedenis. Tegenstander is België, dat met 0-4 wint.
20 februari » De Noorse onderzoekster Caroline Mikkelsen betreedt als eerste vrouw het zuidpoolgebied.
26 februari » In Daventry in het Verenigd Koninkrijk, demonstreert Robert Watson-Watt de eerste radar.
18 april » Bij de Provinciale Staten-verkiezingen behaalt de NSB 7,9 procent van de stemmen. In Den Haag scoort de partij van Anton Mussert zelfs 12 procent.
21 april » Inhuldiging van het beeldtelegramsysteem belinogram tussen Brussel en Parijs.
1 mei » De dorpen Soetermeer en Zegwaard fuseren als gemeente Zoetermeer.
Dag van overlijden 11 juli 1994
De temperatuur op 11 juli 1994 lag tussen 14,8 °C en 29,3 °C en was gemiddeld 23,1 °C. Er was 15,6 uur zonneschijn (95%). Het was vrijwel onbewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. Bron: KNMI
Van dinsdag 7 november 1989 tot maandag 22 augustus 1994 was er in Nederland het kabinet Lubbers III met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
Van maandag 22 augustus 1994 tot maandag 3 augustus 1998 was er in Nederland het kabinet a href="https://nl.wikipedia.org/wiki/Kabinet-Kok_I" class="extern">Kok I met als eerste minister W. Kok (PvdA).
15 april » Te Marrakesh wordt de Slotakte getekend van de onderhandelingen in het kader van de Uruguay-ronde van de GATT.
8 augustus » Oprichting van de Chileense voetbalclub Club Deportivo Universidad de Concepción.
24 september » Bokser Regilio Tuur verovert in sportpaleis Ahoy' de wereldtitel in het supervedergewicht (58,97 kilogram) van de World Boxing Organisation (WBO) ten koste van de Amerikaan Eugene Speed.
11 november » Verheffing van het bisdom Bertoua in Kameroen tot aartsbisdom en promotie van de Nederlandse bisschop Lambert van Heygen tot aartsbisschop van Bertoua.
3 december » De Georgische oppositieleider Giorgi Tsjantoeria (35) komt bij een aanslag om het leven als onbekenden in het centrum van de hoofdstad Tbilisi het vuur openen op de auto waarin hij zit.
20 december » De Amerikaanse oud-president Jimmy Carter brengt een akkoord tot stand over een staakt-het-vuren in Bosnië-Herzegovina tussen het regeringsleger en de Bosnische Serviërs.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I182477.php : benaderd 6 oktober 2026), "Gerardus Broers (1910-1994)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.