Stamboom Eijsermans » Petronella Broeders (1862-1942)

Persoonlijke gegevens Petronella Broeders 


Gezin van Petronella Broeders

(1) Zij is getrouwd met Johannes van den Diepstraten.

Zij zijn getrouwd op 3 mei 1838 te Tilburg.

Huwelijksakte Cornelis Doomen 03-05-1838 Tilburg

GemeenteTilburg
Brontypeboek
Archiefnummer16
ArchiefnaamAmbtenaar van de burgerlijke stand te Tilburg 1811-1957
Bronnaamhuwelijksregisters
RegisternaamHuwelijksregister 1838
CodeTB_H_1838
Periode register1838
Aktenummer48
PlaatsTilburg
Datum03-05-1838

BruidegomCornelis Doomen
GeboorteplaatsTilburg
Geboortedatum17-03-1812
Leeftijd26 jaar

BruidWilhelmina van Iersel
GeboorteplaatsTilburg
Geboortedatum09-03-1814
Leeftijd24 jaar

Vader bruidegomAdriaan Doomen

Moeder bruidegomMaria Jansen

Vader bruidAntonius van Iersel

Moeder bruidJohanna Maria van Oerle

Kind(eren):



(2) Zij is getrouwd met Adriaan Vermetten.

Zij zijn getrouwd op 6 mei 1887 te Gilze en Rijen, zij was toen 24 jaar oud.

BruidegomAdriaan Vermetten
Leeftijd37
GeboorteplaatsGilze en Rijen
Vader bruidegomAntonij Vermetten
Moeder bruidegomMaria Huijgevoort
BruidPetronella Broeders
Leeftijd24
GeboorteplaatsGilze en Rijen
Vader bruidLambert Broeders
Moeder bruidJohanna Monté
Datum huwelijk06-05-1887
PlaatsGilze en Rijen
BronHuwelijksregister Gilze en Rijen 1887
Toegangsnr.50
Inv.nr.3015
Aktenummer6

Kind(eren):

  1. Johanna Vermetten  1889-1970 
  2. Elisabeth Vermetten  1892-1974 
  3. Johannes Vermetten  1896-1897
  4. Lambertus Vermetten  1897-1929
  5. Anna Maria Vermetten  1899-1983 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Petronella Broeders?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Petronella Broeders

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Petronella Broeders


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. (Niet openbaar)

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 19 juni 1862 lag rond de 16,4 °C. De winddruk was 6 kgf/m2 en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 56%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 14 maart 1861 tot 31 januari 1862 was er in Nederland het kabinet Van Zuijlen van Nijevelt - Loudon met als eerste ministers Mr. J.P.P. baron Van Zuijlen van Nijevelt (conservatief-liberaal) en Mr. J. Loudon (liberaal).
  • Van 1 februari 1862 tot 10 februari 1866 was er in Nederland het kabinet Thorbecke II met als eerste minister Mr. J.R. Thorbecke (liberaal).
  • In het jaar 1862: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 3,6 miljoen inwoners.
    • 5 januari » Slag bij Hancock (Amerikaanse Burgeroorlog)
    • 9 maart » Slag bij Hampton Roads, De Slag bij Hampton Roads vond plaats tijdens de Amerikaanse Burgeroorlog. Het was de eerste zeeslag tussen gepantserde stoomschepen.
    • 7 april » De Slag bij Shiloh wordt de bloedigste veldslag uit de geschiedenis van de Verenigde Staten.
    • 1 juli » Huwelijk van prins Lodewijk van Hessen-Darmstadt en prinses Alice van het Verenigd Koninkrijk op het eiland Wight.
    • 1 juli » Stichting van de Russische Staatsbibliotheek in Moskou.
    • 13 december » De Geconfedereerde Staten winnen de Slag bij Fredericksburg in de Amerikaanse Burgeroorlog.
  • De temperatuur op 6 mei 1887 lag rond de 11,2 °C. De winddruk was 10 kgf/m2 en kwam overheersend uit het noord-oosten. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 82%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 23 april 1884 tot 21 april 1888 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
  • In het jaar 1887: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
    • 28 januari » De eerstesteenlegging van de Eiffeltoren vindt plaats in Parijs. De toren wordt ingehuldigd op 31 maart 1889.
    • 13 maart » Aleksandr Oeljanov, de broer van Lenin pleegt een moordaanslag op tsaar Alexander III. In totaal 74 mensen worden hierbij opgepakt. De meesten worden vrijgelaten maar Aleksandr wordt terechtgesteld op 20 mei 1887 in Sjlisselburg.
    • 22 maart » De eerste editie van de Colombiaanse krant El Espectador verschijnt.
    • 8 mei » Het Leger des Heils start zijn evangelisatiewerk in Nederland met de eerste openbare bijeenkomst in Amsterdam.
    • 4 juni » In Parijs wordt het Institute Pasteur opgericht.
    • 1 september » Oprichting van de Elektrotechnische Fabriek N.V., later Getronics genaamd, door Groeneveld en van der Pol.
  • De temperatuur op 18 november 1942 lag tussen 2,3 °C en 10,7 °C en was gemiddeld 7,6 °C. Er was 2,0 mm neerslag gedurende 1,8 uur. Er was 0,1 uur zonneschijn (1%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • In het jaar 1942: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 9,0 miljoen inwoners.
    • 18 januari » Het koopvaardijschip Van Imhoff wordt door een Japans gevechtsvliegtuig tot zinken gebracht. De bewaking en bemanningsleden worden gered, maar meer dan 400 Duitse geïnterneerde burgers verdrinken.
    • 20 januari » De nazi's beslissen op de Wannseeconferentie over de 'Endlösung der Judenfrage' ('oplossing van het Jodenvraagstuk').
    • 14 februari » In Rotterdam wordt de Maastunnel geopend. De overwelving is 1426 meter lang, de tunnel zelf meet 1070,15 meter. Er is bijna vijf jaar aan gewerkt.
    • 19 maart » Oprichting van de Boliviaanse voetbalclub Club San José.
    • 18 april » De Doolittle Raid op Japan vindt plaats waarbij Tokio voor het eerst wordt gebombardeerd door B-25's.
    • 3 mei » Alle joden in Nederland moesten een kenteken van geel katoen op hun kleding dragen: de zespuntige 'jodenster'.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Broeders

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Broeders.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Broeders.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Broeders (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I180964.php : benaderd 26 december 2025), "Petronella Broeders (1862-1942)".