Stamboom Eijsermans » Antonia Broeders (1905-1961)

Persoonlijke gegevens Antonia Broeders 


Gezin van Antonia Broeders

Zij is getrouwd met Christiaan Adriaan Martens.

Zij zijn getrouwd op 7 september 1933 te Gilze en Rijen, zij was toen 27 jaar oud.Bron 2


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)
  3. Helena Johanna Martens  ± 1949-1949

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Antonia Broeders?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Antonia Broeders

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Antonia Broeders


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. Bidprent Mark Hollants
  2. (Niet openbaar)

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 27 september 1905 lag tussen 6,7 °C en 15,7 °C en was gemiddeld 11,5 °C. Er was 6,0 uur zonneschijn (50%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
  • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
  • In het jaar 1905: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,5 miljoen inwoners.
    • 2 januari » Russische troepen in Port Arthur capituleren voor de Japanse eenheden. De overgave vindt plaats zonder instemming van het Russische oppercommando.
    • 25 januari » Begin van de Slag bij Sandepu in Mantsjoerije
    • 23 februari » Paul Harris sticht in Chicago de Rotary Club.
    • 30 juni » Albert Einstein stuurt het artikel "Zur Elektrodynamik bewegter Körper" in, waarin hij de speciale relativiteitstheorie introduceert. Het wordt op 26 september gepubliceerd.
    • 26 september » De speciale relativiteitstheorie van Albert Einstein wordt gepubliceerd in het tijdschrift Annalen der Physik.
    • 21 november » Albert Einstein publiceert zijn massa-energierelatie E=mc² in de Annalen der Physik.
  • De temperatuur op 7 september 1933 lag tussen 9,1 °C en 22,5 °C en was gemiddeld 15,9 °C. Er was 11,2 uur zonneschijn (84%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • Van 26 mei 1933 tot 31 juli 1935 was er in Nederland het kabinet Colijn II met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • In het jaar 1933: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,2 miljoen inwoners.
    • 23 januari » De Afsluitdijk, die de Zuiderzee afsluit van de Noordzee, is klaar en wordt beperkt opengesteld voor betalend verkeer.
    • 10 februari » Een voltreffer van een Dornier vliegboot maakt in Straat Soenda een eind aan een vijfdaagse muiterij op de Nederlandse kruiser De Zeven Provinciën.
    • 4 maart » Franklin Delano Roosevelt wordt beëdigd als 32e president van de Verenigde Staten. In zijn acceptatie verwijst hij naar de Grote Depressie, met zijn "We have nothing to fear, but fear itself" toespraak.
    • 22 maart » President Roosevelt gelast een eind te maken aan de (mislukte) drooglegging in de Verenigde Staten.
    • 13 november » De Nederlandse Zwembond (NZB) verkrijgt het predicaat Koninklijk en verandert de naam aldus in Koninklijke Nederlandse Zwembond.
    • 6 december » Een federale rechter in de Verenigde Staten beslist dat Ulysses van James Joyce niet aanstootgevend is.
  • De temperatuur op 29 november 1961 lag tussen 1,0 °C en 7,6 °C en was gemiddeld 4,8 °C. Er was 0,4 mm neerslag gedurende 0,7 uur. Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 19 mei 1959 tot 24 juli 1964 was er in Nederland het kabinet De Quay met als eerste minister Prof. dr. J.E. de Quay (KVP).
  • In het jaar 1961: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 11,6 miljoen inwoners.
    • 3 januari » Basutoland wordt een zelfstandige rooms-katholieke kerkprovincie met het Aartsbisdom Maseru, het Bisdom Leribe en het nieuwe Bisdom Qacha's Nek.
    • 11 april » Begin van het proces tegen Adolf Eichmann in Jeruzalem.
    • 12 april » Lancering van de Vostok 1 met aan boord Joeri Gagarin. Hiermee was de eerste mens in de ruimte een feit. De Vostok 1 vloog in 1 uur en 48 minuten één keer rond de aarde.
    • 20 april » De eerste stereo radio-uitzendingen, in de Verenigde Staten.
    • 17 september » Premier Adnan Menderes van Turkije wordt geëxecuteerd, omdat hij schuldig is bevonden aan het schenden van de grondwet.
    • 10 november » Oprichting van de Costa Ricaanse voetbalclub Santos de Guápiles.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Broeders

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Broeders.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Broeders.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Broeders (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I180547.php : benaderd 8 oktober 2026), "Antonia Broeders (1905-1961)".