Stamboom Eijsermans » Antonia Adriana Maria van den Brand (1928-1992)

Persoonlijke gegevens Antonia Adriana Maria van den Brand 


Gezin van Antonia Adriana Maria van den Brand

Zij is getrouwd met (Niet openbaar).

Zij zijn getrouwd

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Antonia Adriana Maria van den Brand?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Antonia Adriana Maria van den Brand

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Antonia Adriana Maria van den Brand


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 15 december 1928 lag tussen -1,8 °C en 2,8 °C en was gemiddeld 0,8 °C. Er was 0,2 mm neerslag. Er was 0,1 uur zonneschijn (1%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
  • In het jaar 1928: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,6 miljoen inwoners.
    • 19 februari » Canada verslaat Zwitserland met 13-0 in de finaleronde van het olympisch ijshockeytoernooi in St. Moritz, en prolongeert de olympische én de wereldtitel.
    • 15 juli » De Luxemburgse wielrenner Nicolas Frantz wint de 22e editie van de Ronde van Frankrijk.
    • 5 augustus » De eerste marathon van Amsterdam wordt gelopen als onderdeel van de Olympische Zomerspelen 1928.
    • 9 augustus » Tijdens de Olympische Spelen in Amsterdam wint de Nederlandse gymnastiekploeg goud. Zij zijn de eerste Nederlandse vrouwelijke olympische kampioenen.
    • 29 augustus » Oprichting van de Hondurese voetbalclub Club Deportivo Motagua uit de hoofdstad Tegucigalpa.
    • 2 oktober » Opus Dei (een rooms-katholieke prelatuur) wordt opgericht.
  • De temperatuur op 30 december 1992 lag tussen -8,1 °C en 3,6 °C en was gemiddeld -4,0 °C. Er was 6,3 uur zonneschijn (81%). De gemiddelde windsnelheid was 1 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van dinsdag 7 november 1989 tot maandag 22 augustus 1994 was er in Nederland het kabinet Lubbers III met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
  • In het jaar 1992: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 15,1 miljoen inwoners.
    • 30 april » Eén speelronde voor het einde van de reguliere competitie stelt Haagsche Delftsche Mixed de landstitel in de Nederlandse hockeyhoofdklasse veilig door Kampong in Den Haag met 2-0 te verslaan.
    • 2 mei » Ondertekening te Porto van de overeenkomst betreffende de EER.
    • 21 juli » Start van de jaarlijkse uitreiking van de Prijs voor de Democratie in Gent, België.
    • 22 juli » De Colombiaanse drugsbaron Pablo Escobar, leider van het Medellin-drugskartel, ontsnapt uit een speciale gevangenis in Envigado, waar hij in afwachting was van zijn proces.
    • 8 november » President César Gaviria van Colombia kondigt de noodtoestand af na opnieuw een reeks van geweld in zijn land.
    • 12 december » Een aardbeving, gevolgd door een vloedgolf, maakt het stadje Maumere aan de noordoostkust van het Indonesische eiland Flores voor de helft met de grond gelijk en richt in het oostelijke deel van het eiland zware schade aan.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van den Brand


De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I179135.php : benaderd 21 oktober 2026), "Antonia Adriana Maria van den Brand (1928-1992)".