Stamboom Eijsermans » Josephus Braat (± 1834-1909)

Persoonlijke gegevens Josephus Braat 

  • Hij is geboren rond 1834 in Made en Drimmelen.
  • Hij is overleden op 1 januari 1909 in Made en Drimmelen.
  • Een kind van JJoannes Braat en Joanna Kuijpers
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 5 februari 2015.

Gezin van Josephus Braat

(1) Hij is getrouwd met Dingena Janssens.

Zij zijn getrouwd


(2) Hij is getrouwd met Cornelia Pijpers.

Zij zijn getrouwd op 17 mei 1901 te Made en Drimmelen.

Huwelijksakte Josephus Braat 17-05-1901 Made en Drimmelen

GemeenteMade en Drimmelen
Brontypeboek
Archiefnummer2334
RegisternaamHuwelijksregister 1901
CodeMDDM_H_1901
Periode register1901
Aktenummer15
PlaatsMade en Drimmelen
Datum17-05-1901
DiversenJosephus is weduwnaar van Dingena Janssens en Cornelia is weduwe van Andries van der Made

BruidegomJosephus Braat
GeboorteplaatsMade en Drimmelen
Leeftijd67

BruidCornelia Pijpers
GeboorteplaatsTeteringen
Leeftijd60

Vader bruidegomJoannes Braat

Moeder bruidegomJoanna Kuijpers

Vader bruidJohannis Pijpers

Moeder bruidCornelia Compeeren

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Josephus Braat?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Josephus Braat

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Josephus Braat

JJoannes Braat
± 1800-????
Joanna Kuijpers
± 1800-????

Josephus Braat
± 1834-1909

(1) 
(2) 1901

Cornelia Pijpers
± 1850-1920


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 17 mei 1901 lag tussen 6,9 °C en 12,8 °C en was gemiddeld 9,3 °C. Er was 2,8 uur zonneschijn (18%). Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
  • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
  • In het jaar 1901: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,2 miljoen inwoners.
    • 28 januari » Scheepsramp SS Holland tijdens een zware storm op het hoofd van de Nieuwe Waterweg, 16 opvarenden verdrinken.
    • 17 februari » Oprichting van de Noorse voetbalclub Ranheim Fotball.
    • 28 april » Oprichting van de Koninklijke Nederlandse Atletiek Unie.
    • 22 juli » Servië herstelt de diplomatieke betrekkingen met Montenegro.
    • 2 december » Gillette verkrijgt het octrooi op het verwisselbare scheermesje.
    • 20 december » In Stockholm wordt de eerste Nobelprijs uitgereikt.
  • De temperatuur op 1 januari 1909 lag tussen -6,4 °C en 0,4 °C en was gemiddeld -1,5 °C. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • In het jaar 1909: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,8 miljoen inwoners.
    • 2 januari » President S. Hylkema van de Friese IJsbond zet het licht op groen voor de start van de eerste Elfstedentocht. Van de 48 deelnemers halen er slechts negen de finish van de 200 km lange tocht op dooi-ijs. Winnaar wordt de 24-jarige theologiestudent Minne Hoekstra uit Warga (13 uur en 50 minuten).
    • 15 januari » De (Koninklijke) Vereniging De Friesche Elf Steden wordt opgericht.
    • 8 februari » Een pont die gebruikt wordt om arbeiders over te zetten naar de glasfabriek in Diemen kantelt, waarbij acht mensen verdrinken.
    • 25 juli » Louis Blériot vliegt als eerste Het Kanaal over.
    • 15 augustus » Oprichting van voetbalclub VUC in Den Haag.
    • 17 september » Oprichting van de Spaanse voetbalclub Real Sociedad.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Braat

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Braat.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Braat.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Braat (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I179026.php : benaderd 19 oktober 2026), "Josephus Braat (± 1834-1909)".